Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Такий невідомий рідний Львів

XXI cтоліття- час вільного доступу до будь-якої інформації з любого куточка світу в один клік.

Інтернет, він поєднює, допомагає,  але, водночас робить нас залежними. Щось я відійшла від теми)

Любий друже! Дякую, що читаєш нас, адже є хороша новина, ми відкриваємо занавіску внутрішнього світу стоматології, життя і відпочинку лікарів, асистентів, адміністраторів їхні страхи, радості, поразки і перемоги,- мова йтиметься про нас, Draganchuk dental family)

Мене звуть Галілео і я писатиму для тебе, любий читаче! Ось сьогодні, наприклад, подумалось, що більшість інформації ми черпаємо в інтернеті, проводимо тут час щодня, часто не помічаючи, що навколо тече життя, що події стаються, місто міняється, місто, в якому ми живемо, до кінця не усвідомлюючи, як нам пощастило, адже це місто з 760 річною історією, наша маленька західна європейська столиця, і нам дійсно є чим гордитись. Соромно не знати банальних речей.

Кава, шоколад і дощ- це Львів. Тема нашої екскурсії, на яку ми з Dental family ходили цієї неділі, і тема моєї статті сьогодні. Хочеться сказати, що працювати разом добре, а відпочивати- ще краще)Класно розвиватись, пізнавати один одного поближче, адже взаємопорозуміння - ключ до досконалості.

Загорнута в обійми староі площі Ринок,  я не переставала дивуватись живим чергам з туристів, що кучкуються біля Майстерні шоколаду, Мазоха, Криївки та інших кафе. Kristi була першою, чекала на домовленому місці зустрічі. Погода хмарилась на дощ, але не до цього було Iriske- їй щойно вкрали телефон,  прикрість, але реальність, отже мінус 1 людина, не опускаючи рук, вона пішла у поліцію. Підтянулись Мery, Alex з Lilike і ми попрямували на вступне слово у П`яну вишню - відоме кафе вишневої настоянки, де вибирати і думати не приходиться, у меню один пункт- вишнівка)

Чомусь від одного келиха у Lilike одразу закрутився язик і в голові, і склалось враження, що вона хоче облити цією сумішшю усіх, бо з кафе я з MERY вийшли липкі... всюди)

На цьому пригоди лише розпочинались, і попереду нас чекало цікавіше…  Кінець 1ї частини

tooth

Записатись online