Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Частина 2 ``Захоплені процесом``

...На цьому пригоди лише розпочинались і попереду нас  чекало ще цікавіше. Кінець 1ї частини...

Сказати, що ``чекало нас``, це трохи збрехати, так як ще хвилин 15 чекали ми, його, В`ячеслава. Ні, це не ортодонт і не зубний технік ( у нас, до речі, Romeo - гарячий професіонал своєї справи) -це наш гід і загалом цікавий мужчина. Він одразу захопив нас своєю розповіддю про Оперний театр, точніше про його попередника Драматичний театр Ніколи б не подумала, що його було дано місту в оренду на 50 років.

Ха-ха, та не встигла ця оренда закінчитись, як Львів`яни вирішили:  для чого старе, якщо можна збудувати нове і круте? Коротше, оголосили конкурс, його випадково виграв пан Зігмунд, так і появився славнозвісний Оперний. До речі, він не стоїть на річці, як думала я і Lilike і можливо, ще хтось із вас так думає))) Ця річка захована у трубу товщиною 3 метри,а та водичка, що тече під ногами у ``Лівому березі`` - приманка для туристів, не вірте більше)))

 Далі якось все дуже швидко пролетіло, було багато інформації, сміху, пошлих жартів і ось ми на площі Ринок!І нарешті знаємо чому саме Ринок, не від базару ця назва, а від Магдебурського стилю  побудови міста і лінивства Львів`ян ( подробиці запитай у В`ячеслава))) )

Так так, Львів завжди був крутим і передовим містом, і взагалі, це вимогливе місто моди , ідей, сучасних технологій, і не важливо, що перед  самою ратушею застряг в болоті у кареті з кіньми Австрійський король,- зате бруківка надійна тепер, на роки, на століття))))

А ще для тих, кого цікавить, не хвилюйтесь, Масонського ``столу зібрань`` у Львові немає) Alexa очі трохи похмурились, мабуть хотів вступити в цю організацію?)))

 Загалом, було ще багато позитиву і цікавинок, але не буду відкривати усі карти, так як кінцівка видалась найсолодшою, ми ніби перенеслись у минуле. У фіналі буде багато фото. Кінець 2 частини.

tooth

Записатись online