Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Частина 3 ``Атмосфера``

...``Кінцівка видалась найсолодшою,  ми ніби перенеслись у минуле…  У фінальній частині буде багато фото. Кінець 2 частини``...

Розслабитись після робочої зміни і випустити третю частину для вас - ось які були у мене плани дорогою додому. І прямо зараз вони збуваються. Я закупилась грейпфруктами, лягла у ліжко, зверху комп`ютер - робоча атмосфера готова)))

Отже, вечірня частина блогу видалась потаємною та загадковою. Назву її ``Атмосфера`` , тому, що атмосфера між нами до того моменту вже добряче нагрілась і хотіла розв`язки... Нам потрібно було охолонути, а дощ все не починався.

Ми, приємно стомлені і жагучі поїсти, вирішуємо іти у `` Найдорожчу ресторацію Галичини`` , що на площі Ринок. Цікаво те, що цей ресторан об`єднює цілий поверх одного будинку і стільки ж сусіднього, тобто стіну, що роз`єднювала будинки - просто знесли... Розміри цього ресторану доволі внушаючі і атмосфера теж. Зовні неприглядний, та й всередину не так легко потрапити - потрібно пройти facecontrol мужчини, який, по задумі, живе у передвході до ресторану, ніби це квартира. ось такий шифр, проходиш його - і потрапляєш у буржуазний заклад стилю  `` Титанік``.

Там багато книг і картин, хороших меблів і раритетних люстр, а також там підвішане авто прямо на стіну!!! Звичайно ж, ми не втрачали нагоди і зробили фото. Усі)

Нарешті вибрали собі місце. ХIХ століття і Лорд Alex робить замовлення трапези для своїх гостей))

У залі тишина, палає свічка, підводимо підсумки дня))

Я з Lilike, звичайно, як справжні жінки, не стримались і влаштували собі фотосет.

 

До нас приєдналась норовлива Mery

Потім ми дегустували вино 2011 року  і це було дуже тематично. Нас обслуговував справжній професіонал, ім`я якого, на свій сором, я не пам`ятаю - чи то від вина, чи від екстазу, у якому перебувала тоді, бо гарно проведений час  з дорогими людьми - краще усіх заспокійливих, згоден?

Поївши, попивши, наговорившись, прийшов час прощатись… Спільне фото поставило крапку на той вечір, але не на подальші дні і вечори, які ми з Dental Family будемо ще не раз організовувати для себе любимих.

 Про всі цікавинки і події нашого життя ви, любі друзі, дізнаватиметесь першими тут на сайті та у спеціальному додатку для клієнтів клініки, а також відслідковуйте наші гарячі новини в Instagram - Draganchuk_dental_blog 

Наше життя за межами роботи набирає оборотів!

p.s. Вночі дощ таки почався, львівський дощ. Це місто має свій характер!

tooth

Записатись online