Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Осінь. Кіно

Осінь... Яка вона для тебе? Депресивна, золота, чи така, що дарує натхнення, свободу, наповнює спокоєм?

Осінь - це ще більше кави, ще більше обіймів і довгих вечорів. Саме довгих вечорів, які можна проводити з дорогими людьми, наприклад, похід у кіно разом. 

Все почалось із групи у Viber... Вечір, я відпочиваю після роботи, і ``тук-тук`` - Alex додав вас у групу)

Щось цікаве, подумала я, але від + утрималась, як і усі інші того вечора, крім відданої Lilike. 

Та, наполегливість зробила свою справу - легке нагадування наступного дня на нашій магнітній дошці, і плюси посипались дуже невимушено...)

Я не буду скрінити нашої переписки в групі, але скажу, вона була активна, довга і моментами з елементами непристойностей і не двозначних натяків...))

Настала неділя, 11 жовтня. Ми з Lilike захотіли піти у басейн, щоб поплавати, але більше, щоб подуріти разом, що і було зроблено)))

Ви також замітили її глибокі карі очі? Ммм...  Мені вони дуже подобаються... І взагалі, ця людина дуже цікава і багатогранна, в неї можна поринути і знайти цілий світ. Наповнена позитивом, спокоєм і добротою - чим і ділиться з усіма. 

Всі почали активно готувались до виходу у світ Victoria Gardens - місця нашої зустрічі. Найпершою примчалась пунктуальна Iriska, яка, впринципі, і найшвидше відлучилась після фільму, але про це пізніше. Отже, у нас було 6 VIP квиточків і 7 бажаючих дивитись фільм - Meri догнала компанію на ходу, у останній момент. Бо хто хоче, той знаходить час! Квиточки розіграли між собою, і коронне місце біля Alexa дісталось Jylii. Irisky вирішили брати на коліна, вона мініатюрна малишка. Я не знаю як, але зробився шум при вході і ми всі пройшли в зал дуже гладко, самі того не розуміючи, Meri стала зайчиком) А ще ми їли смачний попкорн - куди без нього) 

Як фільм? Та не важливо куди, важливо з ким! А якщо серйозно - цікавий фільм, і такий, що не на один раз, як більшість зараз. Хочеться подивитись повторно і порекомендувати іншим. ``Баррі Сіл. Король контрабанди``, у головній ролі Том Круз, його сексуальна дружина блондинка і небезпечні друзі. Він зіграв пілота, а як зіграв - на десяточку! У фільмі є еротичні сцени, тому дітей відправляйте у сусідній зал, на мультфільм) Загалом: контрабанда, кокаїн, легкі гроші, життя без цензури, робота на ЦРУ і Білий дім, самі розумієте, байдужим не залишуть нікого. У залі був аншлаг, і мабуть, фільм досі збирає глядачів.

Звичайно, після такого напруженого перегляду, усім захотілось розслабитись, і ми це зробили, хоча не одразу... Що ж, по добрій традиції, залишимо продовження вечора на десерт. А на сьогодні, дякую вам за інтерес та сердечка у нашому Instagrami draganchuk_dental_blog . Приємних і теплих осінніх вихідних. Ваша Galileo.

tooth

Записатись online