Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Після фільму

Привіт усім) Вечір і дощ, Львів і вологість... Я люблю дощ, особливо дивитись на нього через вікно п`яти зіркового готелю у Франції обнімаючись зі своїм коханим. До чого це я розмріялась? Ні коханого, ні готелю, а по-французьки знаю лише La vie est belle і ще кілька стандартних фраз)
Але мрії мають властивість збуватись, тому потрібно кидати у сумочку закордонний паспорт, навіть коли просто ідеш повечеряти) Мені так цікаво, як кожен з вас проводить вечір п`ятниці... В усіх, мабуть, він різний.
Продовжимо? Розкажу, що було у неділю після фільму, коли сапфіри погасли, і зал наповнився світлом і усі покинули його.
Вечір був реально теплий, пригадалось літо. Сухо, приємно, що робити, куди податись? Додому ще рано. Стали ми думати, поки Alex i Lilike відлучились купити яблук) Оглядаюсь, а Meri сидить у машині й робить пафосні фото, я її зловила на цій справі!

Всі зібрались, запакувались у машину, поїхали у центр. До речі, музичний смак в Alexa дуже хороший, я насолоджуюсь, слухаючи пісні в дорозі. Знаєте, спонтанні рішення десь посидіти - це добре, але не в неділю вечером у Львові!
Ми відвідали мінімум 6 кафе, я вже збилась з рахунку, все було переповнено людьми, нам не знаходилось місця, але ми не здавались!

Один позитив - нагулялись теплим містом, і вже готові були їхати додому. Від підборів ноги страшно гуділи. Майже у відчаї побачили ресторанчик, і там наче нас чекали! Нарешті)
Називається Брудершафт. Інтер`єр спокійний і я б сказала класичний.
За закусками ми обговорювали наші зимові плани, а також те, що наближається дата річниці нашої клініки)Вирішили їхати в Карпати, гірське повітря, нові думки та сили, самі розумієте... Вгадайте, про що я розповім наступного разу? Правильно, вечірка-корпоратив, сауна і конкурси... Думаю без пікантностей не обійдеться!
Додому ми були доставлені усі цілими, замученими, але щасливими, а у когось вечір навіть продовжився ще одним походом в кіно, але вже у набагато тіснішій компанії - їх було лише двоє...
Отже, висновки такі: все потрібно планувати, місце у ресторані - резервувати, і відпочивати разом з цікавими людьми! Давайте брати від життя максимум позитиву!
Усім приємно провести цей вечір і нічку. Ваша Galileo і Draganchuk dental family!

tooth

Записатись online