Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

День Х

Знову з вами Draganchuk dental family) Хочеться сказати декілька слів з передодня нашої поїздки в гори. 3 листопада нашій клініці виповнилось 3 роки. Lilike організувала групу у Viber- Сюрприз. Хотіли зробити щось приємне і несподіване для Alexa. Sofi замовила великий шоколадний торт, купили багато біло-зелених гелевих кульок, і привітали Alexa, з піднесеним настроєм)
Але основні події було вирішено перенести на 4 листопада, суботу. Працювали ми в цей день до обіду, а коли усі були в зборі, нас чекали подарунки! Іменні чашки з маркуванням клініки та нашим ім`ям, або ніком, ми мали можливість обрати за своїм бажанням. Вони такі класні, різних кольорів, підкреслюють індивідуальність кожного. Чашка Irisku навіть міняє колір від температури, це он та, чорненька)

Рівно о 15:00 нас чекав водій швидкісної комфортної машини, у яку помістились усі охочі. Таке було приємне передчуття відпочинку, погода також сприяла цьому. Захід сонця навіював спокій і розслаблення, ми їхали у Славське.
Наче пливемо. Музика. Дорога. Люблю дорогу. Julia та Iriska навіть трішки поспали в машині, а я милувалась красою природи, яка нас оповила одразу при заїзді в Славське.Селище розкинулося в сонячній долині у Сколівських бескидах на злитті річок Опір і Славка, на висоті 590-600 м. над рівнем моря. Зі всіх сторін селище оточене горами.
Найвищі вершини - Кічерка (845 м.), Плай (876 м.), Присліп (990 м.), Плішка (1038 м.), та інші.Славське - древнього слов`янського походження. Походить від слова ``славні``. Так називали воїнів, що відзначались хоробрістю в походах київських князів і які пізніше тут поселились. Датою заснування Славська вважається 1483 рік.

Мені уявилось як це, бути в сучасному світі, але жити у старому будиночку на краю села, де із благ цивілізації лише вода, а світло закінчується коли сідає сонце, ніякого тобі інтернету, телефону... Це казково, і я у такі моменти переношусь десь далеко з реальності. Хочеться пожити так тиждень щороку, щоб відновити душевну гармонію, адже спокою буває не вистарчає.

Наша зупинка ``Альпійський двір``, і я повертаюсь у реальність. Ми потрапили у сучасний комфортний пансіонат побудований в 2007 р. в стилі ``альпійське шале`` і розташований в екологічно чистій місцевості, на схилі гори на висоті 674 м/н.р.м. з дивовижним краєвидом на смт. Славське, особливо вночі. Нас зустріла весела господиня, роздала ключі і дівчата побігли розселятись та ділити між собою номери. Коли усі розійшлись по своїх кімнатах, прийняти душ і спішити на вечерю, адже в цей час для нас вже нагрівалась фінська сауна, там було жарко...

Чекай продовження вже наступної п`ятниці.
А для першого читача, який відгадає дрескод нашої вечірки після сауни - фірмова зубна щітка у подарунок! Варіанти пишемо у Facebook та Instagram)
Ваша Galileo

tooth

Записатись online