Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Карпати. Частина 2

Жарко, жарко, дуже жарко... Ми попросили максимальну температуру у сауні, щоб попаритись на максимум! Вона така затишна і простора, така, що помістила нас усіх, 9 людей одразу!

110 градусів задоволення і контрастне відро з карпатською кришталевою водою!

Це справжній кайф, пишу, і пригадую ці відчуття, що зносять голову! Люблю сауну, дехто з нас париться регулярно - Mery, Julia, хоча витривалістю відзначились найбільше Kristy i Alex. Зробили три підходи, як годиться, пили карпатський чай і просто отримували задоволення разом)

Усі розігріті й підігріті ми продовжили вечір, а точніше, ніч тільки починалась, і нас чекала вечірка у мексиканському стилі. Основні її складові - пончо, текіла і гарний настрій. Багато тостів і музики, Alex зайняв  пульт діджея, ми зайняли зручні місця, і почали бавитись ігри, але фішкою цього вечора, неочікувано і на превелике здивування для усіх була гра Показуха - коли хтось загадує іншому слово, і ця людина має мовчки показати це слово жестами, так щоб аудиторія відгадала! Не було жодного слова, щоб ми не розгадали, я не знаю як і що за зв`язки виникли у нашій компанії, але більшість слів ми відгадували з одного жесту... Голова обертом, такі слова як мачо, шум, електрод, підсніжник сузір`я, брекет, давались нам за лічені секунди. Трохи поморочились зі словом комплекси, але Alex зумів це показати, а Kristi відгадати. Де ще може бути таке порозуміння, як не у сім`ї?

Час проходив дуже швидко, їда була дуже смачною, в Альпійському дворі справді готують дуже смачно і від щирої душі. Сир в клярі і їхні закуски неперевершені! На годиннику було далеко за північ, усі пішли в номер, втомлені та щасливі, одягнути піжами щоб зібратись разом перед сном - а у чиєму номері ми зібрались, маєш відгадати ти!
Свої догадки пиши в Instagram або Faсebook і отримай 50% знижки на професійну гігієну у нас!

Galileo

tooth

Записатись online