Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Продовження буде

Погода набирала обертів, нас розбудили ранкові промені сонця, що освітили всю красу навколо.
Першою прокинулась Lilike

У номерах було так тепло, що всі виривались надвір зробити ковток гірського повітря. Побільше б таких ранків) Далі ми зібрались за сніданком, і ситно поївши планували свій день. Одноголосним рішенням було їхати усім разом на гору Захар Беркут, піднятись на підіймачах, усі так загорілись і замріялись...

Але, але, але... Мотор був ще не готовий до нас - підіймачі не працювали, а пішки підніматись були не готові ми. Компанія вертається на пошуки чогось ще!
Мальовничий готель Вежа Ведмежа розташувався поруч, зайшовши, ми не пожаліли. Там насичений інтер`єр, і папуга Ко-ко, що розмовляє! Він сказав своє ім`я, і більше ні слова, цей птах з характером!

Дехто захопився процесом і атмосферою...

Ми подивились на тварин, які були на території закладу, милувались природою, річкою, повітрям, і просто відпочивали душею. О 14:00 був обід і серйозна, узагальнююча розмова Аlexa, щоб всі набрались тонусу перед робочим тижнем. Вечірнє таксі - таке бажане, але водночас стало сумно - не хотілось покидати цієї казки. Та нехай завжди знаходиться привід повторити щось хороше!

Друзі, бажаю вам побільше позитиву і гарного відпочинку! Чекатиму вас наступної п`ятниці тут у цей самий час)

tooth

Записатись online