Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Христинка

28 листопада 1989 року у м. Долина світ побачив маленький майбутній стоматолог, скромна і весела дівчинка Христинка. Вона росла слухняною на радість батькам. З дитинства Христинці подобався екстрім і спорт, також дівчина відвідувала художню школу для заннять малюванням.
Батьки тішились і леліяли дочку, водночас навчали культурі та прививали хороші манери. 

Цій дівчині завжди не байдужі інші люди, і після того, як її візит до стоматолога закінчився сльозами, Христина Володимирівна твердо вирішила - буду лікувати зуби і робити людей щасливими! З того часу пройшо уже понад 10 років, її мрія збулась, а позаду недоспані ночі, екзамени, шпаргалки і диплом.

Крок за кроком до мети. Христина активна і життєрадісна дівчина, що не уявляє свого життя без екстріму. Адреналін - ось що заповнює її кров енергією. Стрибки з висоти, катання на лижах, походи в гори, і весь активний відпочинок - це її стихія.
Зосереджена і відповідальна в роботі, Христина скурпульозно пломбує кореневі канали, а за межами роботи розслабляється вдома, за чашкою кави і приготуванням вечері. Це не солодкоїжка, як більшість дівчат, це дівчина, котра слідкує за фігурою, здорове харчування їй не байдуже.
Вірна своїм принципам, поруч неї в житті лише найрідніші. Має сестричку Софію і домашнього улюбленця - рибку.
На роботі постійно розвивається, відвідує курси, багато читає і вивчає. Професійно володіє навиками роботи з мікроскопом. 6 років досвіду лікарем стоматологом-терапевтом. Ось вона на курсі ``Кореневі канали`` в компанії з Alexom

Її мрія - мир у всьому світі... Достойна поваги. Я розумію що це проста і хороша дівчина, трохи скритна, але це і правильно, не любить зайвого пафосу, показухи. В людях засуджує лицемірство і цинізм. Приймає тебе такою, якою ти є, а я вважаю це прекрасна людська риса характеру.
І звичайно, наш конкурс - впізнай Христинку із групи танцювального колективу ``Бойківчанка``. Переможця чекає кілограм мандарин)

Galileo

tooth

Записатись online