Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
 • + 38 097 082 00 00
 • + 38 097 082 00 00
  Tellegaram
  Viber
  WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Юля - чистюля

Є у нашій клініці дівчина по імені Юля. Юля старанна і відповідальна, дуже уважна людина.

Вона завжди готова відгукнутись на прохання і прийти з допомогою. Акуратна і точна. Юля щоранку і щовечора вмиває обличчя, а опісля, три хвилини правильною технікою вимітаючих рухів чистить зуби.

Зубки - це ж окремий орган, за яким так важливо доглядати правильно, і не менше, чим за обличчям, волоссям чи фігурою. Найперше вже тому, що в роті їжа вже починає перетравлюватись, засвоюються цукри.

З чого починається здоров`я? 
Відповідь проста - з чистоти і гігієни. 

З чого починається краса?
Звичайно ж з догляду за обличчям і тілом, душу, вмивання, зволоження. А от про звичку і необхідність очищати від нальоту та каменю свої зуби - ми успішно забуваємо.

Факти:

 • технології невпинно ростуть, і те, як робили гігієну у світі ще декілька років тому, не зрівняється з нинішнім процесом.
 • коли дитина народжується, її ротова порожнина стерильна (тобто без бактерій), але протягом кількох годин після народження починають з`являтися перші мікроорганізми. Їх першим джерелом є матір дитини.
 • мікроорганізми живуть не тільки на наших зубах, але також і на яснах, язиці та слизовій оболонці щік і губ.
 • під час одного поцілунку люди обмінюються приблизно 1 мільйоном бактерій.
 • мікроорганізми, що викликають карієс - Streptococcus mutans - з’являються як тільки прорізуються перші зуби і залишаються у нашому роті, поки є наявний хоча б один зуб.

 Не хотілося б залишитись лише з одним зубом!!! Як добре, що я подбала про це і зовсім недавно  Юлія провела мені цю важливу і приємну процедуру.

Цікаво розказати, як проходить гігієна у нашій клініці і чому я роблю її тут, а не десь інакше:

 1. Стерильність. Найпершим ділом, коли питання заходить про яке-небуть втручання в мій організм, я хочу бути впевнена в чистоті і якості інструменту, працюючи у нас, я розумію, що можу бути спокійна, адже інструментарій проходить усі стадії механічно-хімічної і температурної обробки.
 2.  Якість апаратури. Найточніші наконечники Sirona з підсвіткою і регуляцією потужності роботи, використання мікроскопа Karl Zeiss, а основне ніжні, професійні руки Юлі забезпечують чітке зняття нальоту і каменю, без пошкодження ясен або зубів.
 3. Комфорт. А для цього у нас є все :
 • захисна хустинка для губ (оптрагейт), яка дозволяє Вам не напружуватись, тримаючи рот відкритим;
 • затемнені окуляри, а також, за бажанням, серветка, захищаюча обличчя від попадання соди.
 • м`якість крісла забезпечується шкіряними матрацами, ще є додаткові валики для шиї і попереку (буде зручніше, чим на дивані)
 • музику замовляєш ти - будь що, у будь який час, слухаємо разом твої хіти!
 • зафарбування нальоту у синій і рожевий відтінки - жоден міліметр не залишиться незаміченим
 • новинка - аромати соди на твій вибір, якщо не подобається класика, для тебе є персикова, апельсинова, м`ятна і сода чорна смородина. Використовуємо соду  KaVo PROPHY pearls SUPRAGINGIVAL CALCIUM CARBNATE , її часточки заукруглені, що забезпечує полірування зуба і унеможливлює його пошкодження.
 • якщо у вас чутливість - під час процедури робимо місцеву анестезію, а для уникнення чутливості в подальшому - Юля покриє зуби спеціальним Білим лаком, і ніякого дискомфорту не буде!

4. Підкажуть і покажуть. Після зняття каменю та нальоту, полірування зубів пастою Deprudent, лікар огляне ваші зуби і підкаже про їх загальний стан, про терміновість лікування, якщо є така необхідність, порекомендує засоби для догляду які підходять саме вам, а також проведе урок гігієни - навчить правильно і послідовно чистити зуби, користуватись інтрадентальними йоржиками і зубною ниткою.

5.Контроль. Я побачила своїми очами і змогла роздивитись, адже ми робимо фото зубів до та після процедури, і вони зберігаються у мобільному додатку, який має кожен пацієнт. Тобто фото доступні у будь-який час, як і уся інформація про твоє лікування від початку до кінця - усе у тебе в телефоні.

Я розумію, що за своє здоров`я відповідальна лише я, і попри найкращу генетику, професійну гігієну зубів рекомендовано робити раз у пів року. Це і є наша гарантія, гарантія захисту від зубних захворювань, або їх профілактиці.

P.S. Правильні звички формуються з дитинства, не можна нехтувати доглядом за молочними зубами у дітей, адже вони закладають `` скелет`` формування постійних зубів у дорослому віці.

А тепер - конкурс. Відгадай улюблений фрукт Юлі і професійна гігієна зубів - твоя!

1. яблуко            6.груша           11. лайм
2. лимон             7.гранат          12. грейпфрут
3. апельсин       8.виноград     13. персик
4. мандарин      9.ананас          14. малина
5. слива             10.маракуйя     15. банан


 

 

tooth

Записатись online