Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Новорічний корпоратив

Є така традиція збиратись з колективом чи то компанією на новорічні корпоративи. Впевнена, ви знаєте про що я... Так-так, не оминуло це і нашу сім`ю!
Що ж... Навіть незнаю з чого почати... Підготовка була насиченою, самі розумієте, жіночий колектив... Стиль одягу - вечірній. Ми не домовлялись, і тому дивно було, коли побачили один одного у чорному та червоному... Трохи лише Lilike виділилась)
Два кольори вечера. І 2 чоловіки.... Мужчини готувались не менше... Хтось навіть різко змінив імідж!!!

Я дуже, дуже, дуже задоволена закладом, який обрали. Lilike i Alex постарались! Park of art and rest - ресторан, що недавно відкрився в самому парку Культури і справді вражає своїми маштабами і розкішністю! Навіть трішки пафосний, але в той вечір усі гості були в стилі! Рекомендую вам завітати, якщо ще не були, а якщо встигли відвідати у числах перших - діліться своїми враженнями у Інстаграмі.

Як завжди приємна компанія, теплі розмови, веселі жарти! Нам не буває скучно! Багато багато танців, хоча яка в той вечір була музика - мабуть не всі пам`ятають... Але яка різниця, що включає діджей, головне що лунає у серці! Так, запалу нам не позичати... 

Після таких вечорів ми стаємо реально ближчі... У всіх значеннях цього слова! Кожен проявляє себе по-новому. Так, досі мовчазна Iriska перестала бути скромною, а трохи прихворівша Kristi стала майже здорова... принаймі на той вечір. А як блистіли очі в Alexa!
Найстриманіший був Mario - можливо це тому, що він вперше у неформальній обстановці з нами! Зате як гарно він танцює! Ми порвали танцпол! Але цього виявилось мало - вечір, вже далеко за північ, закінчився у Fashion club, де кожен знайшов те, що шукав!

Відпочинок, що зближує. Моменти, що запам`ятовуються! 
Мої любі, у новому 2018 році
Draganchuk dental family
бажає вам лише позитивних моментів,
мрій і планів, що збуваються і щирих здорових усмішок!
Дякуємо, що ви з нами!

А на рахунок конкурсу, запитаєте ви? Ігнорування блогу минулого тижня наводить на думку, що мовчання значить лише те, що ви фантазуєте, що б такого меганеординарного запропонувати у зал очікування клініки) Отже, конкурс продовжено ще на тиждень, а відповіді чекаємо у Instagram - draganchuk_dental_blog за цим посиланням.)

tooth

Записатись online