Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Незвичайна зима

Зима, але снігу нема? Тоді тобі до нас. Любиш зиму? Сніг, мороз... Та що робити, якщо все навпаки - практично щодня сонце, по вечорах - дощ... Весна? Не думаю! Якесь глобальне потепління і це не жарти...

Що залишається робити? Ось у мене, наприклад, залишилось багато теплих спогадів про справжню холодну, люту зиму... Коли ніс і щоки - червоні від морозу -20, а тіло горить до розваг! Санчата, сніговики, дітвору додому не загнати... Ех... А зараз? Зараз ні зими, ні дітей... Можливо, просто ми виросли і тусимо не у тих місцях, а, можливо, усе і дійсно так помінялось. Хоча... Для Iriski все по-старому)))

А хто це у нас так гарно вміє кататись на борді? Це ж Julieta! Справжній профі!!! Julietts любить актив! А ти любиш Julietty? 

По правді кажучи я надаю перевагу літнім дням, але ці довгі зимові вечори...ммм... Можна мріяти і фантазувати, будувати плани, пити багато гарячих напоїв... А коли все-таки пролітають скупі сніжинки - вибігти на двір і тішитись мов дитя, адже час біжить щодня швидше, ти теж це відчуваєш? І вже скоро наші діти будуть шукати зиму ( мабуть, у декого з читачів так вже і є)!

А що для тебе означає зима? Який дитячий спогад - найяскравіший? Яка твоя улюблена пора року?

Так-так, ми ловили сніжок, як могли, і в цьому сезоні усі вже зробили фото))) Дивлюсь і згадую, як лягаючи спати ввечері, можна неочікувано прокинутись у зимовій казці!

Казки вам усім, любі читачі! А на сьогодні вже пора спати. Одягаю щойно куплену піжаму і всім бажаю теплих снів! Galileo

tooth

Записатись online