Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Autobiography

Познайомимось?

Мені здається кожному автору писати про себе - найважче. Не тому, що нема що сказати, а тому, що зі сторони видніше який ти. Автобіографія. Нагода задуматись, згадати і проаналізувати себе. 

Тяга писати у мене ще зі школи, любила літературу і на конрольні роботи, бувало, йшла без підготовки)
Зараз люблю живе спілкування з людьми, мені подобається бачити в них їхню особливість.
Прямолінійна і від цього трохи різка, я зрозуміла це нещодавно... Ох, цей самоаналіз)

7 років назад почала свою велику дорогу, вирвалась зі школи, пішла вчитись до Львова і тут залишилась.
Трохи жила в Одесі, вивчаючи її колорит, та все ж, Львів це моє! Мрію побувати в Лондоні. Незнаю, чому саме Лондон. Подобається британська англійська, напевно. Люблю довго поспати, це моя слабкість, а також солодощі, ані дня без них. Добре, а чого я не люблю? Хм... Підлості і приземленості, плоскості і не бажання ставати кращим. Не люблю екстрім, наражати себе на небезпеку - це не про мене. З дитинства цікавилась медициною, росла в родині медиків і це влилось в мене з грудним молоком. Дуже хочу, щоб в Україні медицина процвітала! Ми цього давно заслуговуємо!

Ідеальний варіант відпочинку для мене - це гарна музика у затишному домі, де я не одна... Тепло душі часом зігріває більше пледа. У мене є хоббі - це караоке. 
Мене надихають творчі люди, і один із них нещодавно сказав фразу, яка дуже сильно прилягла мені до душі - ``Я снизу шёл тяжелыми шагами на верх. И я ещё не дошел до этого верха, и впереди еще очень далеко ити, но я понимаю, что я на верном пути``

tooth

Записатись online