Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Ковзанка. День. Мороз

Неділя  нас зустріла морозом. Але їх було не спинити, КОВЗАНКА КОВЗАНКА! Всі зібрались в центрі, я запізнювалась. Все одно не планувала ставати на коньки, ніколи не каталась і бажанням не горіла. Мені здається, що це щось нереально важке, але напевно це не так, про це мене змусили подумати десятки людей на ковзанці і гігантська черга охочих потрапити туди. Дивно, люди не зважаючи на мороз, що ламав руки, ноги і все тіло, хотіли туди іти, хотіли кататись і грітись! Напевно це адреналін. 

Я бачила які щасливі були наші - і якось їм так легко вдавалось їздити на цьому льоду! А мені було легко і приємно за ними спостерігати! Такі яскраві посмішки... гріють. Добре, що є такі люди, котрі викликають емоції.  І чим ширший спектр емоції, тим більше починаєш розуміти, хто тебе оточує, яка людина зсередини. Головне, що ми щирі!

Спільно проведений час, а особливо відпочинок разом, показує нас такими, як ми є і дуже зближує! Інколи хочеться прочитати думки один одного, хоча деколи, здається, це навіть трохи вдається... Будучи у ролі глядача, я побачила як нагріваються тіла, а серця наповнюються інтересом. Про кого задумався Alex в цей момент? Явно не про температуру льоду під ногами... Думаю Kristy про це догадується! Гляньте самі))Приємно було познайомитись з мамою Juliet! Наталя дуже класна жінка! Весела і позитивна, притягує до себе, як магніт!
Модниця Merі прийшла без колготок, тому найперша побігла грітись у Правду, де згодом ми продовжили свій вечір, але це вже зовсім інша історія! Цінуємо вас, наші найдорожчі читачі, мені приємно ділитись нашим життям з вами! Знаю, у кожного воно не менш насичене! До нових зустрічей. Galileo. Дивіться більше фоток в Instagram dragancuk_dental_blog !  

tooth

Записатись online