Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

 

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Знову герпес?

Герпес це вірус. Він мешкає у кожному із нас. І чим слабший, тим легше йому проявити себе. 

Спочатку відчуття тепла на губі, потім невеликий набляк і водяні пухирці, що зудять - це саме він. Герпес відносять до ряду шкірних хвороб, так як уражати він може не лише губи, а і весь шкірний покрив. Часто залишаючи болючі відчуття.


Є 8 видів герпесу, і найрозповсюдженіший, про який знають усі - це саме вірус Першого типу - простий герпес. Проявляється висипанням на губах. Другий тип герпесу це генітальний. Поражає слизову статевих органів. Передажться через незахищений статевий контакт. Третій тип - це те, що ми називаємо вітрянкою. Сюди включають і оперізуючий лишай. Зазвичай віртянку вважають дитячою хворобою, але нею можна захворіти і у дорослому віці. Також фіксують випадки, коли цим вірусом заражались вдруге, хоча звике явище, що організм виробляє сталий імунітет до цього захворювання, перехворівши один раз.

Вірус Епштейна Барра - Четверий тип, що викликає захворювання мононуклеоз. Мононуклеоз небезбечний тим, що поражає лімфатичну систем і печінку, а також міняє склад крові.  Збудник - ДНК геномний вірус. цим захворюванням найчастіше хворіють молоді люди у віці від 14 до 18 років.
Цитомегаловірус також із роду герпес вірусів. Небезпечний ураженням плоду під час варітності жінки. Це був Пятий тип. Шостий, сьомий і восьмий види герпесу до кінця не досліджені. Припускають, що вони розвиваються на фоні хронічної втоми, проявляються у вигряді раптової висипки.

Найпоширенішим і найдокучливішим є герпес на губах, мабуть ви, або ваші знайомі хоч раз в житті стикались з ним. Не можливо позбутись цього вірусу до кінця, бо він вбудовується в генетичний апарат нервових клітин, після чого імунній системі доводиться постійно виробляти відповідні антитіла. Найкращою боротьбою є профілактика, міцна імунна систем - найкращий захист. 

Якщо герпес вже проявився

Існує безліч домашніх порад з подолання герпесу на губах, та всі вони малоефективні, і захворювання часто повертається знову.
Найефективнішим методом лікування є поєднання внутрішнього прийому медикаментів (Герпевір, Ацикловір) з зовнішнім застосуванням одноіменних мазей і кремів. Діючим гелем для профілактики і лікування тріщин на губах, висипки чи ранок на слизових - є гель Tebodont, що на основі олії чайного дерева, з широким спектром заживляючих та антисептичнрих властивостей.

Як відбувається зараження

Зараження вірусом простого герпесу відбувається безпосереднім контактом, через предмети побуту і повітряно-крапельним шляхом.

Для того, щоб визначити наявність в організмі вірусу і дізнатися його тип, можна здати імуноферментний аналіз крові (ІФА). 

Бережіть свій імунітет, більше відпочивайте, їжте натуральну і здорову їжу, позбавляйтесь негативних звичок і негативних думок, і будь якому вірусу буде важко до вас добратись!

tooth

Записатись online