Стоматологія Драганчука Львів

full support

Спеціалізована стоматологія

Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 00
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop

Реставрація зуба. Способи реставрації.

Ще 10 років тому, у відсутності технології реставрації, стоматологія не мала можливості при лікуванні, пломбуванні зубів, зберегти природний колір і відтворити форму їх поверхні.

Відновлення зубів процедурою художньої реставрації прямих композитних вінірів досягається за допомогою полімерного матеріалу, здатного повернути природну білизну, а також функціональність зубам, красу посмішці. Ми використовуємо матеріали для реставрації Estelite aбо Enamel - на Ваш вибір.
 Дана технологія здатна виправити неправильну форму, довжину зубів (як і з передньої, так і з бічної сторін), наявність тріщин в емалі, потертості, щілини між зубами, надмірну стертість.

Методика виконання естетичної реставрації ділиться на два способи:

  • Прямий. Стоматолог-терапевт пломбує зуб за допомогою фотополімерів. Виконує художню реставрацію, підбирає колір зуба, форму, яка подобається Вам.
  • Непрямий. Метод керамічних вінірів. Стоматолог-ортопед, з допомогою цементного складу, закріплює вініри (керамічні пластинки), на поверхню зубів, попередньо підготувавши її, знявши відбитки. Керамічні вініри виготовляються в лабораторії. Читати більше про коронки і вініри та подивитись фото можна тут. 
tooth

Записатись online