Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 ...
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
Тут Ви можете залишити свій відгук про роботу компанії, а також проінформувати нас про питання, що у Вас виникли, або про зауваження, пов’язані з якістю клієнтського сервісу.

Хочу подякувати за роботу лікарям клініки, які професійно і якісно роблять свою роботу, а також за безболісне і комфортне лікування.

Тетяна 09-06-2016

Хочу подякувати за роботу лікарям клініки, які професійно і якісно роблять свою роботу, а також за безболісне і комфортне лікування.

Під час видалення я не відчула взагалі ніякого болю чи дискомфорту,ще й музику послухала))

Юля 28-05-2016

Мені потрібно було видалити зуби мудрості на верхній щелепі,щоб у подальшому можна було поставити брекети.Проблема полягала у тому,що їх ще не видно,тобто це складне видалення.Я знайшла цю клініку через інтернет і звернулась до пана Олександра.Зразу кажу,він дуже крутий і талановитий лікар. Під час видалення я не відчула взагалі ніякого болю чи дискомфорту,ще й музику послухала))Так само і після видалення:ні болю,ні набряку,ні температури не було, через 7 днів було знято шви. Все виконано на високому рівні. Щодо самої клініки,стерильність вражає. Персонал дуже привітний,відповість на всі запитання,після маніпуляцій передзвонюють і цікавляться вашим станом,що дуже приємно.Тому всім рекомендую звертатись в клініку Олександра Драганчука!Не пожалієте)

Я, мати пацієнта Жили Романа,хочу залишити слова подяки стоматологічній клініці Олександра Драганчука, що знаходиться по вул. Г. Тарнавського, 109.

Жила Леся, Львів 30-12-2015

Я, мати пацієнта Жили Романа,хочу залишити слова подяки стоматологічній клініці Олександра Драганчука, що знаходиться по вул. Г. Тарнавського, 109. Саме тут ми відвідали професіоналів своєї справи, де кваліфіковано консультують, зустрічають та надають належну стоматологічну допомогу. Сину 10 років, саме він звернув увагу на усмішку та привітних працівників, де у подальшому з довірою довірився лікарю-стоматологу. Особлива подяка Олександру Драганчуку, він зумів прищепити любов та увагу до сина, де він із радістю, усмішкою відвідував його нелегкі стоматологічні процедури. Приємно,що є у нас у Львові така стоматологічна клініка, яка надає допомогу пацієнту професійно, безболісно, з усмішкою та душею. Де саме тут гігієна на високому рівні. Щиро дякую Вам!

Випадково натрапила в інтернеті на клініку Драганчука, бо мала проблему з запаленням каналів.

Леся Береза 07-12-2015

Випадково натрапила в інтернеті на клініку Драганчука, бо мала проблему з запаленням каналів. Відразу з першого візиту зрозуміла, що філософія цієї клініки відрізняється від інших стоматологічних закладів. Атмосфера тут дуже приємна, до кожного клієнта індивідуальний підхід. Особлива вдячність лікарю Михайлу Васильовичу за високий професіоналізм і чуйне відношення. Всім рекомендую лікувати зуби саме тут, а клініці бажаю процітання та багато клієнтів!!!

Велика вдячність Олександру Івановичеві за професіоналізм і терпіння.

Татьяна, Гуляйпол 18-11-2015

Велика вдячність Олександру Івановичеві за професіоналізм і терпіння. За те, що вийняли камінь із слинної залози і не оперували і не видаляли саму залозу. У Вашій клініці дійсно відчуваєш себе як вдома!! Хочу щиро подякувати Олександра Івановича за професіоналізм і добре ставлення до пацієнтів !! Завдяки Вам у мене немає каменя в слинної залозі, а сама залоза залишилася здоровою. Спасибі щире !!

Чудова стоматологія, рекомендую усім! Залишилася задоволеною на 10 з 10ти.

Олександра, Львів Чудова стоматологія, рекомендую усім! 17-11-2015

Чудова стоматологія, рекомендую усім! Залишилася задоволеною на 10 з 10ти. Лікарі використовують сучасні методи для обезболювання ротової порожнини, тому при лікуванні біль узагалі не було відчутно. Приємні лікарі, професіонали. І найголовніші - відносно низькі ціни як для такого високого рівня обслуговування

Олександр Іванович фахівець високого рівня, і до кожного (навіть такого, як я) знайде підхід.

Віктор Шалагінов 08-11-2015

Тільки зайшовши в клініку я зрозумів, що саме тут буду лікувати зуби. Обслуговування в клініці на високому рівні. Олександр Іванович фахівець високого рівня, і до кожного (навіть такого, як я) знайде підхід. Дуже вам дякую, дуже! !!

Хочу поділитись своїми враженнями і відчуттями після імплантації. Сьогодні якраз той день до якого я так довго готувалася,близько двох років я вичитувала в інтернеті різну інформацію, всі плюси і можливі наслідки,але все таки наважилась на це...

Ліліана Валішевська Австрія Відень 23-08-2015

Хочу поділитись своїми враженнями і відчуттями після імплантації. Сьогодні якраз той день до якого я так довго готувалася,близько двох років я вичитувала в інтернеті різну інформацію, всі плюси і можливі наслідки,але все таки наважилась на це... Читати більше на
 https://plus.google.com/+СтоматологічнаклінікаДраганчукЛьвів/about

Звернуласяя до Олександра Івановича з сильним болем 6-го зуба.

Анастасія 31-03-2015

Звернулася до Олександра Івановича з сильним болем 6-го зуба. До цього була на всіляких консультаціях і навіть пройшла, так зване лікування, яке не давало ніякого результату, біль тільки посилювалася. Переглянувши багато сайтів, я натрапила на сторінку Олександра Івановича. Вже після першої консультації доктор направив мене на КТ, потім професійно поставив діагноз кіста і призначив дату операції. Я жахлива боягузка, перед операцією дуже боялася, але доктор мене заспокоїв, все пояснив, розповів як все буде проходити, якою буде післяопераційний період, дав вичерпні відповіді на всі хвилюючі мене питання. Операція пройшла успішно! Потім також безболісно і професійно був поставлений, Олександром Івановичем імплант. Роботою цього доктора дуже задоволена і вдячна за людське і дбайливе ставлення до своїх пацієнтів!

Я працюю в сфері новітніх технологій, тому на пошук стоматолога я витратив багато часу та уваги.

Олег Стасула Львів 25-03-2015

Я працюю в сфері новітніх технологій, тому на пошук стоматолога я витратив багато часу та уваги. Для мене важливі сучасні, безпечні та безболісні методи лікування, саме тому я звернувся до Олександра Івановича. Він відповідальна та приємна людина, дуже акуратно виконує свою роботу. Я найбільше боявся операції по видаленню кісти, оскільки вже мав невдалий досвід. Операція пройшла успішно та безболісно. Приємно вразила турботливість в післяопераційний період. Ніколи не думав, що похід до стоматолога може бути навіть приємним, тому тепер не переймаюсь майбутнім встановленням імплантів.

tooth

Записатись online