Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 ...
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Тромбоцити збагачені фібрином ( PRF ) - замість штучної кістки!

Тромбоцити збагачені фібрином (PRF) - альтернатива кістковим замінникам

Почну з простого. Що таке тромбоцити?

Тромбоцити (від грецьк. trombos - згусток та cytos - клітина) - це клітини, які циркулюють в крові. Утворюються у червоному кістковому мозку (міститься у кістках), живуть 5-9 днів і руйнуються у печінці та селезінці. В нормі кількість тромбоцитів складає 180-320 тисяч в 1мл. крові. Тромбоцити беруть участь у:

  • зупинці кровотечі - утворюють кров`яний згусток;
  • загоєнні та відновленні ран - містять фактори росту, які стимулють ріст та розвиток клітин.

Фібрин (від лат. fibra - волокно) - це білок, який міститься у плазмі крові (плазма крові - це рідка частина крові, яка містиь білки, вуглеводи, солі, вітаміни). Фібрин бере участь у формуванні згустка при кровотечі.

Концентрати тромбоцитів в хірургії використовуються давно для покращення загоєння ран. Ще в 1974 році Ross вперше опоблікував їх переваги та механізм дії.

У Франції  д-ру Choukroun у 2001 році вдалось створити нове покоління тромбоцитарних мас. На відміну від інших технік, отримання тромбоцитарних мас, PRF відцентрифуговується із переферичної крові без додовання жодних домішок. PRF - це концентрат тромбоцитів, збагачених фібрином, виготовленний з власної крові пацієнта, який містить велику кількість факторів росту, що повільно вивільняються. PRF використовується для пришвидшення загоєння кісткових ран та м`яких тканин. Це власний регенаративний матеріл, який є природній, безпечний, недорогий, легкодоступний і без жодних хімічних домішок.

Для отримання PRF у пацієнта проводиться забір 5.0 мл. крові з вени під час операції. Ця кров поміщається у стерильні вакуумні пробірки та центрифугується 10 хвилин. В результаті отримуємо рідину, яка має три шари. Нижній еритроцити, верхній плазма, а середній - PRF.

PRF широко використовується у щелепно-лицевій хірургії, імплантації зубів, при лікуванні пародонтиту та рецесії ясен. PRF використовується для заповнення лунок після видалення зубів, кісткових дефектів та поржнин, при операції синусліфтингу та пародонтологічних операціях.  

 

 

tooth

Записатись online