Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
 • + 38 097 082 00 ...
 • + 38 097 082 00 00
  Tellegaram
  Viber
  WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop
article illustration

Одномоментна імплантація зубів. Експрес імплантація зубів.

Одномоментна імплантація зубів: за чи проти?

Ідеальний естетичний результат особливо у ділянці передніх зубів вимагає від лікаря високого рівня майстерності. Важливо здійснити правильне позиціювання імплантата, необхідна наявність достатнього об`єму твердих і м`яких тканин та зберегти міжзубний сосочок для ідельного естетичного результату. Імлантація зубів проводиться уже близько 40 років і консервативно передбачає двохетапний підхід, а саме: імплант вводиться в кістку та залишається у ній без навантаження. Однак цей протокол передбачає дві хірургічні маніпуляції, здовжений період загоєння та проблеми з естетикою, адже ще півроку потрібно зачекати для встановлення коронки на імплантант. В результаті сучасна методика негайного навантаження на імплант дає можливість вирішити питання естетики та зменшити кількість хірургічних процедур. Отже зупинимось більш детально на одноментній зубній імплантації.

Одномоментна імплантація - негайне навантаження на імплантант.

Одномоментна імплантація передбачає встановлення імплантанта у лунку видаленого зуба чи у вже загоєне місце і одночасно встановлення абатмента та тимчасової коронки. Тимчасова коронка буде до тих пір, поки не пройде до кінця період остеоінтеграції, який займає від 3-6 місяців. Фактори, від яких залежить можливість провести одномоментну імплантацію є:

 1. якість імплантанта
 2. якість та кількість кістки
 3. первинна стабільність.

Сучасні імпланти мають особливу різьбу та конусну форму, яка збільшує площу контакту з кісткою та сприяє швидшому утворенню кісткової тканини навколо імплантанта. Крім того, такий дизайн імпланта дозволяє досягати хорошої первинної стабільності навіть у м`якій кістці.

Якість і кількість кістки  дозволяє визначити можливість одночасного навантаження імплантата чи відтермінованого. При імплантації у лунку видаленого зуба імплант поміщається більш апікально, а простір поміж імплантом і стінкою луни зуба заміщується кістковим матеріалом.

Первинна стабільність є ключовим фактором, який вирішує чи слід одразу навантажувати імплант, чи ні. При зусиллі обертового ключа 35Н/см і більше без прокручування імплантанта - це ознака хорошої первинної стабільності. Такий імплант надійно витримає негайне навантаження.

Одномоментна імплантація має наступні переаги:

 • одна хірургічна процедура
 • скорочення часу лікування
 • відсутня повторна необхідність розкриття імплантанта
 • можна одразу зафіксувати тимчасову коронку
 • є можливість створити ясна  за формую відстнього зуба

Отже, професійні якості хірурга, первинна стабільність і дизайн імлантата мають першочергове значення при одномоментній імплантації та негайному навантаженні імплантанта. У сукупності усіх цих факторів ми отримуєм чудовий результат. Фото тут!

tooth

Записатись online