ua ru

Видалення зубів мудрості

Видалення зуба - консультація стоматолога. Зуби мудрості видаляти чи зберегти? Зайди та отримай відповідь тут.

Все ж таки наважився на видалення зуба мудрості у Львові?

Вітаємо тебе в дорослому житті! Беремо за руку та телепортуємося у Космічну стоматологію Драганчука. Як казали у Зоряних війнах - “Всі проблеми у всесвіті від того, що ніхто нікому не допомагає”. А зуби мудрості для кожного - це проблема космічного масштабу. Чому ж вісімки мають обов’язково принести тобі мудрість? З віком людина стає свідомішою, тому природа дає їй такий подарунок у вигляді болю, проблем із прикусом та захворювань ротової порожнини. Навіть ті, хто ці зуби залишили, в чотирьох випадках з п’яти видаляють їх пізніше, бо до них важко дістатися під час чищення і вони легко піддаються ураженню карієсу.

Чи потрібно видаляти зуб мудрості?

Зуби рахуються від середини симетрично, тому 8-их зубів мудрості у нас має бути чотири: два верхніх та два нижніх зуби. Через еволюцію у деяких теперішніх дітей зачатки 8-их зубів вже відсутні. Сучасна їжа не потребує активного пережовування. Тому щелепа не розвивається, і місця на вісімки, що прорізаються пізніше за інші зуби, не вистачає. Не зважаючи на це, вони продовжують намагатися вилізти, всіляко розгортаючись і згинаючись. Якщо зуб мудрості тебе не турбує, то з ним можна прожити до глибокої старості. Вітаю - ти нова сторінка в еволюції Homo Sapiens!

Види видалення зубів мудрості

 1. Повне видалення зуба - якщо зуб повністю прорізався та має зрощені корені.
 2. Окреме видалення коронки зуба та його коренів - якщо зуб прорізаний і корені ростуть по окремо.
 3. Видалення зуба за схемою 1 або 2 із розрізом ясна - якщо зуб прорізаний частково.
 4. Розріз ясна, звільнення зуба від прилеглої кістки ультразвуком та видалення за схемою 1 або 2 - якщо зуб не прорізався, але турбує.

Скільки коштує видалити зуб мудрості?

Коли тобі необхідно вирвати зуб, ціни у Львові в Космічній стоматології Драганчука приємно вражають. Звісно, кінцева ціна залежить від результату комп’ютерної 3D діагностики твоєї щелепи. Саме за нею стоматолог визначає рівень складності операції. Але не треба ворожити на зірках - всі актуальні ціни на послуги наведені в прайсі на сайті нашої клініки.

Навіщо потрібне видалення зуба мудрості

Видаляти зуб мудрості рекомендується тоді, коли він давить на зубний ряд та посуває інші зуби, завдає болю або сам вже пошкоджений карієсом.

Як ми проводимо видалення зубів мудрості?

Вирвати зуб мудрості у Львові можна простіше, ніж тобі здається, в Космічній стоматології Драганчука. Почни цей шлях з простого кроку - первинної зустрічі з хірургом-стоматологом. На консультації ми зробимо основне – скеруємо тебе на 3D комп’ютерну томографію, щоб врахувати близькість нижньощелепного нерва (нижні 8-ки) та верхньощелепної пазухи (верхні 8-ки) та складемо план видалення зубів.

Який вид анестезії зазвичай застосовується

Ти ж знаєш, ми не садисти, тому запропонуємо тобі знеболення на вибір: звичайну або комп’ютерну анестезію. Однак ти точно можеш бути впевненим, - боляче не буде, яку б в анестезію ти не обрав.

Показання до проведення процедури видалення крайніх молярів

 • Відсутність місця у зубному ряду. Коли зубний ряд вже укомплектований, прорізування вісімок деформує ряд всіх зубів у щелепі. Ти можеш помітити, що зуби були ідеально рівні, а тепер їх посуває гоноровий восьмий.
 • Розвиток хвороб. Зуб потроху росте, ясна утворює над його верхівкою капюшон, туди забивається їжа, викликаючи запалення і неприємний запах. Через це також може розвинутися карієс.
 • Постійні болючі відчуття. Зуби мудрості рідко ростуть рівно, частіше трохи розвертаючись в інший бік. Поступово неприємні відчуття переростають у сильний біль, який перетворює життя на випробування.

В будь-якому з цих випадків, записуйся на прийом в Космічну стоматологію Драганчука, ми скеруємо тебе на 3D комп'ютерну томографію, яка дозволить точно визначити ціни на видалення 8 зуба у Львові. Безболісне й швидке розв’язання проблеми з вісімками не за горами!

Рекомендації після видалення зуба мудрості

В першу чергу, уважно слухай те, що скаже тобі лікар. Але якщо розгубився і забув, ця пам’ятка завжди чекає тебе на нашому сайті:

 • Перші дві години не їж і не роби ополіскування, потім жуй на протилежну сторону щелепи.
 • Треба уникнути занадто активного полоскання, адже, це може пошкодити вже сформований кров’яний згусток на лунці.
 • Дотримуйся далі курсу прописаних протизапальних препаратів, якщо твоя пригода з зубом мудрості почалася саме з запалення ясен та зубного болю.
 • Авжеж, перший день ти не можеш чистити зуби, але не варто боятися цього надалі й уникати. Обережно чисть зуби навколо лунки, інакше бактерії можуть попасти до рани разом з нальотом і викликати запалення.

І пам’ятай про основне - за кілька днів ми ще зустрінемося з тобою! Оновленим, щасливим і вільним від проблеми, що колись могла увігнати тебе в жах. Все позаду!


Де у Львові можна видалити зуб мудрості?

Саме у космічній клініці Драганчука. Якщо твої “вісімки” приносять тобі лише біль, проблеми з прикусом та стоматологічні захворювання, ми швидко та безболісно їх видалимо, незалежно від складності випадку.

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Чим особливі послуги видалення зуба мудрості саме у нас?

Вирвати зуб мудрості у Львові можна простіше, ніж тобі здається, в Космічній стоматології Драганчука. Почни цей шлях з простого кроку - первинної зустрічі з хірургом-стоматологом. На консультації ми зробимо основне – скеровуємо тебе на 3D комп’ютерну томографію, щоб врахувати близькість нижньощелепного нерва (нижні 8-ки) та верхньощелепної пазухи (верхні 8-ки) та складемо план видалення зубів.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

ufo

Наші адміністратори дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання щодо послуги

Галерея

certificate
certificate
certificate
certificate

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Олександр Драганчук
Олександр Драганчук
Капітан хірург ортопед

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину