Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
 • + 38 097 082 00 ...
 • + 38 097 082 00 00
  Tellegaram
  Viber
  WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop

Вилікувати пародонтит - можливо

Лікування пародонтиту залежить від стадії на якій його виявлено, але в будь-якому разі передбачає ретельне вичищення ясенних кишень від бактерій, які містяться у нальоті та камені.


На початкових стадіях, коли ще відсутні ясенні кишені, відсутня значна втрата кісткової тканини і рухомість зубів, достатньо нехірургічних методів:

 • звичайна професійна гігієна у лікаря-стоматолога
 • глибока ультразвукова очистка, яка дозволить видалити зубний наліт та камінь з ясенних кишень 
 • закритий кюретаж та полірування коренів, щоб видалити глибоко розташований камінь та зробити гладку поверхню кореня. Таким чином попередити повторну появу каменю та створити можливість яснам  більш міцно приклеїтись до зуба.

Останні дві процедури потребують використання анестезії.

При глибоких пародонтальних кишенях консервативне лікуання не дасть результатів. Зубний камінь є надто глибоко. В цьому разі потрібні хірургічні методи лікування:

 • клаптева операція

Під час цієї процедури ясна відділяються від кореня для того, щоб видалити камінь з глибоких ясенних кишень. Далі ясна вкладаються на місце і надійно фіксуються навколо зуба. Цей метод дозволяє зменшити глибину ясенних кишень та можливість накопичення бактерій.

 • нарощення кістки 

Ця процедура виконуються, коли втрачена значна кількість кістки. Для цього під час операції використовується кістковий матеріал синтетичного або тваринного походження для заповнення кісткових кишень, для стабілізації кісткової втрати та часткового відновлення кістки. 

 • нарощення м`яких тканин

Під час пародонтиту втрачаються ясна теж. Їх рівень опускається, зуби тоді виглядають довшими, ніж звичайно. Існує ряд методик для відновлення висоти ясен з використанням як власних тканин, так і синтетичних.

tooth

Записатись online