Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
 • + 38 097 082 00 ...
 • + 38 097 082 00 00
  Tellegaram
  Viber
  WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop

Професійна гігієна (чистка) зубів у стоматології Олександра Драганчука Львів

Запитання-відповіді

1) Чи можна робити гігієну зубів часто?

Так, це абсолютно не шкідлива процедура, це як наприклад зробити зачіску

2) Сода руйнує і пошкоджує зубну емаль?

Так, тому у нашій клініці використовуємо порошок крейди профіперлз із заокругленими краями, який лише бережно знімає зубний пігментований наліт.

3) Мені гігієна не потрібна, у мене немає нальоту!

- Такого не буває, часто є скритий під`ясенний наліт та камінь, виявити який може тільки лікар.

4) Професійна гігієна лікує захворювання ясен, пародонтит?

- Так, правда, але лише на початковій стадії з глибиною ясенних кишень 3-5 мм.

На сьогоднішній день абсолютно доведено, що визначальним фактором, який впливає на здоров`я зубів являється профілактика і гігієна порожнини рота. Іншими словами, за відсутності належної профілактики велика ймовірність виникнення карієсу, гінгівітів і пародонтиту. Уникнути цього можливо тільки за наявності системної профілактики в поєднанні з індивідуальною та професійною гігієною.

Окрім щоденного догляду за зубами існує гігієна професійна. Спеціалізований прийом стоматолога-гігієніста в стоматологічній клініці складається з наступних етапів:

1. Ретельне обстеження

Визначення гігієнічного індексу, оцінка стану слизової оболонки порожнини рота і тканин пародонта. В основі такого обстеження робляться висновки про наявність факторів ризику стоматологічних захворювань. При регулярних контрольних оглядах ротової порожнини будь-які захворювання діагностуються на ранніх стадіях, та, відповідно, їх лікування стає більш ефективним і безболісним.

2. Видалення зубних відкладень

Зубний камінь і зубний наліт в тій чи іншій мірі присутній абсолютно у кожного пацієнта. Його необхідно позбутися, тому що саме зубні відкладення і являються основною причиною виникнення запалення ясен, карієсу та інших, більш серйозних захворювань. Це тим паче необхідно, якщо зубні відкладення вже турбують пацієнта – відчувається свербіж і печіння ясен, кровоточивість, запах з рота. Зубні відкладення необхідно знімати раз на півроку або за рекомендацією лікаря- раз у три місяці.

Зняття нальоту у нас проводиться KaVo PROPHY pearls SUPRAGINGIVAL CALCIUM CARBNATE neutral, для тих, хто любить класику, а також інші аромати соди на вибір:

  1. апельсин
  2. м`ята
  3. персик
  4. чорна смородина
  5. нейтральний

3. Обладнання

Зубний камінь і наліт знімається як за допомогою спеціального ручного інструментарію, так і з використанням спеціалізованого обладнання системи зняття пігментованого нальоту Air Flow. А також ультразвукових скалерів для зняття зубного каменю.

4. Фінальний етап

Після ретельного видалення зубного каменю і мякого пігментованого нальоту виконується поліровка поверхонь зубів: за допомогою спеціальних резинових ковпачків, щіточок, механічного наконечника і профілактичної пасти видаляються залишки нальоту і пігментованих часточок, які проявляються при частому вживанні деяких видів їжі, кави, чаю, а також курінні. Відполірована поверхня емалі перешкоджає фіксації зубного нальоту і покращує загальний гігієнічний стан порожнини рота.

Під час прийому лікаря-гігієніста пацієнт отримує всі необхідні рекомендації по індивідуальній гігієні порожнини рота, вибору зубної щітки, пасти, використанню інших засобів індивідуальної гігієни. Крім зубної щітки і пасти з цією метою використовуються флоси, йоржики, іригатори, ополіскувачі ротової порожнини, бальзами і тоніки для ясен. Навіть використання жувальної гумки проти карієсу має свої нюанси.
Дізнайся ціну натисни.

tooth

Записатись online