Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
 • + 38 097 082 00 ...
 • + 38 097 082 00 00
  Tellegaram
  Viber
  WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop

Брекети чи капи? Ми підберем те, що потрібно саме Вам!


Питання - відповіді

 1. Чи завжди можна вирівняти зуби? Так, зуби можна вирівняти у будь-якому віці
 2. Можна вирівнювати зуби, але так щоб ніхто не бачив? Так, є прозорі брекети, оральні брекети та невидимі капи.
 3. Чи можливо вирівнювати зуби швидко? Так, є самолігатурні брекети які вдвічі скорочують період лікування.

Стоматологія визначає зубні брекети як незнімний ортодонтичний апарат, який кріпиться до зовнішньої або внутрішньої поверхні зубів. Кожен брекет має свою прескрипцію, тобто якусь програму, за якою він задає зубам напрямок руху. До нього підв`язується ортодонтична дуга, що має унікальну властивість повертатися у вихідне положення, як би її не зігнули. Вона і є головним джерелом сили для пересування зубів. В якості додаткових пристосувань для впливу на зуби використовуються ортодонтичні кільця, щічні замки, металеві пружини і еластичні ланцюжки.

У традиційних брекет-системах ортодонтична дуга підв`язується до брекетів за допомогою еластичних або металевих лігатур - цей процес ортодонтія називає лігуванням. Однак, за останні кілька років цей механізм зазнав модернізації.

Сьогодні все більшої популярності набувають самолігуючі або безлігатурні брекети нового покоління, в яких лігатури замінюються фіксуючими елементами, вже включеними в будову самого замочка

Які види брекетів бувають?

Для пацієнтів види брекетів поділяють залежно від матеріалу, з якого вони зроблені. Найпоширенішими і універсальними вважаються металеві брекети. Але в зв`язку з тим, що для багатьох пацієнтів дуже важливо, щоб лікування брекетами проходило непомітно для оточуючих, ринок стали поступово завойовувати естетичні системи.

Першими з них були пластикові конструкції, потім з`явилися керамічні, сапфірові брекет-системи і, нарешті, лінгвальні. Також існують лігатурні і самолігуючі безлігатурні брекети. Останні вважаються більш сучасною модифікацією і на даний момент вони найбільш популярні у фахівців.

Я швидко звикну до брекетів?

Так, лише три дні і брекети стануть Вам рідними. Зачитуватися описами страждань різних людей, які поставили собі брекети не варто. Ви зможете спокійно ходити на роботу, зустрічатися з друзями і вести свій звичайний спосіб життя, ви перестанете помічати, що взагалі носите брекети.

tooth

Записатись online