Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 ...
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop

Зубні імпланти: покази і протипокази до зубної імплантації

Зубні імпланти та методика зубної імплантації - це безпечний метод відновлення втрачених зубів, який давно є визнаний та перевірений по усьому світу. Якщо у Вас відсутній один або кілька зубів, то зубні імпланти - Ваше правильне рішення:

- показані як при втраті одного зуба, так і при відсутності усіх

- використовуються для виготовлення одиночних коронок, мостів з опорою на зубні імпланти та повних протезів з опорою на зубні імпланти

Протипоказами до встановлення зубних імплантів є захворювання, при яких будь-яка операція (не тільки встановлення зубних імплантів) може принести ризик життю і здоров`ю людини. До цих захворювань належать: хвороби крові, кістки, СНІД, алкоголізм, наркоманія; хвороби психіки; пацієнти з пухлинними захворюваннями під час хіміотерапії.

Відносні протипокази, які потребують тільки корекції:

- цукровий діабет

- ревматизм

- куріння

- поганий стан ясен

- порушеня прикусу

- деякі захворювання опорно-рухового аппарату

Відсутність кістки - теж може бути протипоказом до імплантації зубів, особливо, коли втрата зубів була давно. Проте, існує багато процедур, які дозволяють відновити втрачену кістку.

Люди, які курять, теж можуть мати зубні імпланти, але вони повинні знати, що встановлення зубних імплантів може бути не настільки успішним, як у не курця.

Якщо у Вас погана гігієна, то я навчу Вас, як правильно доглядати за ротовою порожниною.

Якщо Вам немає 18-ти, то потрібно зачекати, коли закінчиться ріст кісток, а на той час є велика кількість конструкцій які можуть замінити відсутній зуб чи кілька зубів.

Зубні імпланти- правильний варіант лікування відсутності зубів, а методика зубної імплантації має успішність у 98%. Як тільки Ви втрачаєте зуб, починає втрачатись кістка у місці видалення, тому, що організм розуміє, що вона там більше не потрібна. Сусідні зуби починають нахилятися у місце відсутнього зуба, змінюється прикус та з`являється хрускіт у скронево-нижньощелеповому суглобі. І чим швидше Ви встановите зубний імплант, тим швидше ми зупинимо цей процес.

Зубний імплант не тільки замінює відсутній зуб, а й покращуює якість Вашого життя.

Загалом, пацієнти на зубну імплантацію не потребують якихось спеціальних обстежень. Фактично єдине, що потребується для планування імплантації зубів - це рентген знімок.

Розрізняють:


- прицільний рентген знімок - показує рентгенологічну картину лише у чітко обмеженій області щелепи, не дозволяє скласти план лікування і може давати 

похибку у вимірах.

- панорамний рентген знімок - дозволяє оцінити оглядово стан усіх зубів. Нажаль, панорамний рентген знімок не показує ширини кістки та може давати похибку у висоті кістки до 30%

- комп`ютерна 3D томографія- у трьох вимірах показує нам кісткову структуру щелепи, що дозволяє підібрати потрібний Вам зубний імплант за шириною та довжиною, з високою точністю та ідеально розмістити його так, щоб не пошкодити ні нервів, ні судин.

Я розумію, що кожен пацієнт є особливим, а кожен випадок потребує детального підходу. Моєю метою є скласти для Вас найкращий план лікування і запропонувати кращі варіанти заміни відсутніх зубів з використанням зубних імплантів. Це дозволить мені гарантувати Вам довготривалу естетичність та функціонування зубних імплантів.

tooth

Записатись online