Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
 • + 38 097 082 00 ...
 • + 38 097 082 00 00
  Tellegaram
  Viber
  WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop

Ми не ставимо пломб - ми відновлюємо форму і функцію зуба :D

Ще 10 років тому, у відсутності технології реставрації, стоматологія не мала можливості при лікуванні, пломбуванні зубів, зберегти природний колір і відтворити форму їх поверхні.

Відновлення зубів процедурою художньої реставрації прямих композитних вінірів досягається за допомогою полімерного матеріалу, здатного повернути природну білизну, а також функціональність зубам, красу посмішці. Ми використовуємо матеріали для реставрації Estelite aбо Enamel - на Ваш вибір.
Дана технологія здатна виправити неправильну форму, довжину зубів (як і з передньої, так і з бічної сторін), наявність тріщин в емалі, потертості, щілини між зубами, надмірну стертість.

Методика виконання естетичної реставрації ділиться на два способи:

 • Прямий. Стоматолог-терапевт пломбує зуб за допомогою фотополімерів. Виконує художню реставрацію, підбирає колір зуба, форму, яка подобається Вам.
 • Непрямий. Метод керамічних вінірів. Стоматолог-ортопед, з допомогою композитного клею, закріплює вініри (керамічні пластинки), на поверхню зубів, попередньо підготувавши її, знявши цифрові відбитки. Керамічні вініри виготовляються в лабораторії. Читати більше про коронки і вініри та подивитись фото можна тут.

Матеріали, які ми використовуємо : ENAMEL plus

Enamel plus HRi Естетична реставраційна система

Набір матеріалів ділиться на групи по призначенню:

 1. Універсальна емаль HRi
  Щоб емаль композиту виглядала подібно до природної, вона повинна володіти високою прозорістю і мати такий же коефіцієнт заломлення світла. Нова універсальна емаль (UE) має такий же коефіцієнт світлозаломлення і висоту яскравості, що і природна емаль зуба. Універсальна емаль наноситься шаром, товщина якого практично відповідає (трохи тонша) товщині природної емалі зуба, що реставрується, при цьому між реставрацією і природними тканинами зуба не буде видимої грані.
 2. Інтенсиви
  Композитні маси інтенсивного білого кольору потрібні для подальшого відновлення емалі. Вони використовуються в товщі Універсальної Емалі, щоб імітувати ділянки демінералізації або інші надзвичайно білі області.
 3. Дентин
  Сучасна система композиту повинна включати дентини з мірою флюоресценції, аналогічною природним зубам. Нові універсальні дентины володіють більш високою світловіддачею (більше насичені) і мірою флюоресцентності і опаковості, і відкалібровані з тим, щоб найбільш точно відповідати натуральному дентину.

Еnamel Plus HRi може використовуватись для виготовлення непрямим способом вінірів, вкладок, вкладок з облицюванням, покриття коронок для імплантів. Зубні техніки використовують Enamel Plus HRi з тією ж технікою стратифікації, яку вони застосовують для роботи з сучасними керамічними системами.

tooth

Записатись online