Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
 • + 38 097 082 00 ...
 • + 38 097 082 00 00
  Tellegaram
  Viber
  WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop

Кіста зуба. Резекція верхівки кореня зуба


Кіста зуба - це мішечок округлої форми із наявністю рідини всередині. Ця рідина містить кристали холестерину, що дає змогу відрізнити радикулярну (кореневу) кісту від усіх інших різновидів кіст щелеп. При послабленні захисних сил організму (простуда, перевтома, стреси, недоїдання) ця рідина перетворюється на гній. Нагноєння кисти зуба викликає нестерпний біль і таким чином дозволяє виявити себе. У решті випадків виявляється випадково, під час рентген діагностики.

Причини винекнення кісти зуба:Кіста зуба - не є пухлина, проте вважається пухлиноподібним утворенням.

 1. травма зубів унаслідок падіння чи удару
 2. несвоєчасне лікування карієсу - як наслідок запалення нерва та розповсюдження інфекції на кістку. Утворюється захисний мішечок навколо кореня - це і є кіста зуба
 3. неякісне лікування зубів

Лікування кісти зуба:

 • консервативне, яке полягає у якісному пломбуванні кореневого каналу зуба до верхівки, під мікроскопом. У 90% випадків цей спосіб є ефективним і киста зуба розсмоктується. Для цього потрібно проводити рентгенологічний контроль кожних півроку.
 • хірургіче, шляхом операції, яка має місце: при розмірах кісти більше 1см та неефективності консервативного лікування.

Резекція верхівки кореня

Операція резекції верхівки кореня дозволяє зберегти Ваш зуб від видалення. Полягає у відсіченні верхівки кореня з одночасним вилущенням оболонки кісти зуба. Обов`язковою умовою операції є ретрогадне пломбування верхівки кореня цементом, який не боїться рідини. Ретроградне пломбування верхівки кореня відбувається під час операції і є обов`язковим для попередження повторної появи кісти зуба.

Операція пройде швидко і незамітно, а найголовніше- абсолютно без болю!

tooth

Записатись online