Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 ...
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop

 Догляд за зубними імплантами

Вітаю Вас із закінченням лікування. Це кілька порад по догляду за зубними імплантами:

1. Зубні імпланти є міцними і Ви можете ними їсти все, що Вам смакує, але будьте розумні, вони не призначені для того, щоб відкривати консервні банки та шампанське. Піклуйтесь про них.

2. Зубні імпланти зроблені з титану, а, як відомо, метал довше зберігає тепло ніж тканини (напр. ясна). Якщо Ви п`єте дуже гарячу каву, то зубний імплант може нагрітися від рідини і довгий час залишатись гарячим. Це може спричинити опік клітин навколо зубного імпланта. Тож, якщо чашка гаряча на дотик - зачекайте нехай охолоне.

3. Коронка зубного імпланту виготовлена із кераміки. При нагріванні кераміка розширюється, а при охолодженні звужується. Якщо випити щось гаряче, а потім з`їсти щось холодне (напр.морозиво), то коронка на зубному імпланті може тріснути. Те ж саме  може бути і з Вашим зубом. То ж не вживайте в їжу одночасно гаряче та холодне - зачекайте кілька хвилин.

4. Власний зуб  має періодонтальну зв`язку. Періодонтальна зв`язка - це щільне кільце із нервовими закінченнями, яке міцно з`єднує ясна до зуба. Ця зв`язка зупиняє Вас від надмірного просування зубної нитки чи зубної палички під десну.

Зубний імплант не має кругової звязки, а лише передімплантне ущільнення, без нервових закінчень. Тому будьте обержні із використанням зубної нитки, щоб не зайти нижче рівня ясен більш ніж на 1-2мм. та відмовтесь від використання електронної зубної щітки. Так само повиненен бути обережний Ваш стоматолог під час проведення професійної гігієни.

tooth

Записатись online