Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 ...
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop

Зубні імпланти. Одномоментна зубна імплантація

Розповідаючи про імплантацію зубів, я розумію, що кожного з Вас цікавить не імплант, який ітак ніхто не побачить, а цілий зуб

Отже, зуб на імпланті складається з трьох частин:

зубна імплантація1. кореневої - власне сам зубний імплант.

2. сполучної - абатмент, частина зубного імпланта на якій фіксується коронка.

Імплант та абатмент з`єднуються між собою за рахунок конусної будови та фіксуючого гвинта.

3. коронкової - зубна коронка, з`єднується з абатментом за рахунок цементу або гвинта.

Така конструкція дозволяє замінити як абатмент, так і коронку. Є варіанти коли зубний імплант та абатмент -суцільні, але тоді є ризик зламу абатменту і що в такому разі...? 

Зубний імплант розміщується глибоко в кістці і виконує функцію кореня зуба, до якого кріпиться абатмент та коронка. Заміна відсутнього зуба на зубний імплант - одна з найчістіше виконуваних процедур в галузі зубної імплантації, і найраціональніша

Донині більшість стоматологів при відсутності одного зуба пропонують пацієнтові мостовидний протез з фіксацією на сусідніх зубах. Цей мостик вимагає обпилювання сусідніх зубів і, мало того, із здорових зубів треба забрати ще й нерв. В місці видаленого зуба кістка осідає та оголюються корені сусідніх зубів. Як наслідок - через 10-15 років місток треба переробляти і обпилювати нові зуби.

імплантація кроки

Зубний імплант виглядає і функціонує як свій власний зуб та утримує навколо себе кістку, чим зміцнює сусідні зуби. Зубний імплант зростається із щелепою, чим зберігає кістку здоровою та неушкодженою.

Імплантація зубів доволі проста процедура. У місці відсутнього зуба  робиться маленький отвір у кістці. В це підготовлене місце поміщається зубний імплант. Якщо це нижня щелепа, то потрібно почекати 2-3 місяці, якщо верхня, то 4-5 місяців. Цей час необхідий для приживлення зубного імпланта. Зубний імплант не викликає жодних неприємних відчуттів, так що Ви про нього можете і забути. Після того, як пройде цей термін на зубний імплант цементується коронка.

При якісному видаленні зуба, зубний імплант можна помістити у лунку одразу, чим скоротимо час відсутності зуба у роті (метод експрес імплантації зуба). Завдяки одномоментній імплантації ми скоротимо кількість хірургічних процедур до однієї і час загоєння більш ніж на 55%.

tooth

Записатись online