Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 ...
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop

Імплантація зубів при повній відсутності зубів

У Вас немає зубів - це не проблема. У Вас, напевне, вже є досвід користування протезом: він не тримається у роті, постійно хоче кудись втекти, під ним назбирується їжа, незручно розмовляти. Що робити?
Почну з найпростіших варіантів:  два зубні імпланти, на які зверху встановляться фіксатори, протез лягає на ясна, міцно утримується на імплантах і легко знімається для чищення.

Фіксатори поділяються на три  види  :

Наступний варіант, коли все навантаження від протезу передається на зубні імпланти, а протез, у свою чергу, лише злегка торкається десни. Завдяки чому зменшується атрофія кістки і є кращою стабільність протеза. Для такої конструкції потрібно мінімально чотири зубні імпланти.

Одна з основних переваг знімного протезування - це легке дотримання гігієни, простіший ремонт і, що не менш важливо, - дешевша ціна.

Наступний крок - це умовно-знімний протез. Він потребує від 4 до 6-ти зубних імплантів. Такий протез Ви самі не знімете, але, при потребі, це легко зробить Ваш стоматолог. Протез може бути як з акриловими зубами так і з керамічними.

Умовно-знімний вид імплантації зубів часто використовується коли втрачена значна частина кістки, яку потрібно заховати під штучною десною. Завдяки тому, що зуби не знімаються, вони дарують відчуття власних зубів, та, при необхідності, легко знімаються і ремонтуються

Заключним варіантом є повністю незнімна конструкція. Для того, щоб виконати її, необхідні достатня кількість кістки та зубних імплантів.