Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
  • + 38 097 082 00 ...
  • + 38 097 082 00 00
    Tellegaram
    Viber
    WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop

Різновиди кісткових матеріалів

Основною умовою для встановлення зубного імпланта є достатня кількість кістки, яка потрібна для надійного і довговічного його функціонування. Але так є незавжди. Відомо, що одразу після видалення зуба починається її втрата.

Сучасні матеріали та методики дозволяють відновити будь-який об`єм втраченої кісткової тканини. Залежно від клінічної ситуції  використовую наступні типи кісткових матеріалів:

Синтетичного походження 

виготовляються в лабораторії. Матеріал частково залишається і стає частиною новоутвореної кістки, а частково розсмоктується і тим самим стимулюэ утворення нової кістки. Переважно використовується у місцях, де потрібно просто заповнити кістковий 

дефект (напр.після видалення кисти) Час розсмоктування 4-6 місяців.

Тваринного походження

виготовляється з кісток свійських тварин шляхом

високотемпературного нагрівання. Цей метод усуває всі органічні компоненти та білки, чим виключає всі можливі імунологічні реакції. Використовується там, де потріно утворити міцну

і надійну кістку у малих тасередніх кісткових дефектах. Час повної перебудови 6-9 місяців.

Людського походження

 

виготовляється із людської донорської кістки. Ретельний підбір донорів, тестування на віруси, хімічне очищення та обробка, стерилізація,- роблять його повністю безпечним та прогнозованим. Це єдина альтернатива забору власної кістки. Відновлення кістки триває 3-4 місяці.

Власна кістка

- це "золотий стандарт" у
відбудові кісткової тканини. Кістковий матеріал
забирається у тієї ж людини, якій проводится нарощення кістки. Ця методика дозволяє відновлювати значні втрати кісткової тканини з найбільш прогнозованим результатом.