Космічна стоматологія Львів

full support

Хай прибуде з тобою Сила!

Google review
Замовити дзвінок
 • + 38 097 082 00 ...
 • + 38 097 082 00 00
  Tellegaram
  Viber
  WhatsApp
показати
Записатися на консультацію
like100
Facebook
Вконтакте
Google+
Instagram
Periskop

Імплантація зубів у Львові.

Імплант - це титановий корінь зуба Ти все знаєш про імплантацію зубів і цікавить тільки ціна натискай тут:D


Імплантація зубів у Львові - сучасна, надійна, перевірена часом методика відновлення коренів зубів.

Імпланти коренів зубів дозволяють поставити коронки та повернути повне відчуття власних зубів.

Фізіологічні плюси імплантації зубів. Імплант кореня зуба:

 • відновлює функціональність зубів
 • запобігає атрофії кістки, яка відбувається після видалення зуба
 • налагоджує правильний процес травлення
 • дозволяє застосовувати не знімні протези навіть при повній відсутності зубів
 • головне - зубний імплант зберігає живими сусідні здорові зуби, які доводиться обпилювати при встановленні моста

Ціна імплантації зубів у Львові залежить від фірми імплантанту,виду абтменту та матеріалу з якого виготовлена коронка. Уже більше 20-ти років люди встановлюють імплантати та радіють їх надійності, довговічності, відчуваючи смак життя. Успіх імплантації зуба складає 98%.

З чого виготовлений імплант?

Імплант кореня зуба виготовлений з титану та його сплавів, зокрема Roxolid. Цей особливий матеріал містить сплав титану і цирконію. Згідно досліджень, міцність такого імпланту зростає на 30%, а це в свою чергу дозволяє використовувати імпланти особливо малих розмірів. Завдяки цьому, часто є змога відмовитись від додаткового нарощення кістки.

Загалом більшість імплантатів виготовлені з медичного титану, який не викликає ніяких реакцій зі сторони організму людини і вже 25 років використовується в імплантації зубів. Імплантат з титану вростає у кістку, адаптується та стає єдиним цілим з нею.

Як довго приживається імплантант?

Процес вростання імпланта в кістку (остеоінтеграція) становить 3-4 місяці на верхній щелепі та 2-3 місці на нижній. Чому довше на верхній? - тут кістка більш пориста, схожа на пористий шоколад.

Розвиток імплантології не стоїть на місці, наши спеціалісти завжди в курсі новітніх розробок та технологій, ми відвідуємо міжнародні семінари та симпозіуми і переймаємо досвід наших закордонних колег.

Мета нашої стоматологічної клініки - бездоганний естетичний результат, відновлення функціональності ваших зубів і повне відчуття своїх зубів, так, щоб Ви насолоджувались їжею та життям.

імплантація зубів Львів стоматологічна клініка

У своїй роботі викорістовуємо імпланти з гарантією від 5 років до пожиттєвої. Це у два рази більше, ніж на встановлення зубної коронки або лікування зуба. Імплантація дозволить вам забути про втрачені зуби та насолоджуватись усіма функціями оновленого зубного ряду.

Як відбувається імплантація?

Імплантація являє собою метод вживлення імплантату (штучного кореня) у верхню або нижню щелепу пацієнта під місцевою анестезією. Цей штучний титановий корінь стає опорою, на яку потім встановлюється коронка що замінює втрачений зуб. Мало того, імпланти служать опорою для мостів та протезів.

У нашій стоматологічній клініці Олександра Драганчука виконуються такі види імплантації:

 • одноетапна імплантація
 • двоетапна імплантація
 • одномоментна імплантація у лунку видаленого зуба (експрес імплантація)
 • імплантація з одночасним нарощення кістки
 • нарощення кістки у гайморовій пазусі (синусліфтинг)
 • нарощення кістки із забором кісткових блоків
 • техніки імплантації беззубих щелеп "все на двох", "все на чотирьох", "все на шести" та "все на восьми імплантах".

Одиночні зуби, містки та протези на зубних імплантах показують себе як надійні конструкції і дозволяють скористатися новітніми методиками протезування зубів.
Ціна імплантації зубів у Львові залежить від фірми імплантанту, виду абтменту та матеріалу з якого виготовлена коронка. Уже більше 25-ти років люди встановлюють імплантати та радіють їх надійності, довговічності смакуючи життя сповна.

Успіх імплантації зуба 98%. Чому не 100%,  спитаєте Ви? Ми розуміємо, що людський організм- це жива біологічна система, а імплантацію проводить лікар хірург а не робот.
Дізнатись про актуальну ціну на імплантацію зуба та спеціальні пропозиції клініки можна зателефонувавши по телефону нашої стоматології.