ua ru

Відгуки

Тут Ви можете залишити свій відгук про нашу роботу ❤️

Олег Стасула, Львів
Олег Стасула, Львів

Я працюю в сфері новітніх технологій,тому на пошук стоматолога я витратив багато часу та уваги. Для мене важливі сучасні, безпечні та безболісні методи лікування, саме тому я звернувся до Олександра Івановича. Він відповідальна та приємна людина, дуже акуратно виконує свою роботу. Я найбільше боявся операції по видаленню кісти, оскільки вже мав невдалий досвід. Операція пройшла успішно та безболісно. Приємно вразила турботливість в післяопераційний період. Ніколи не думав, що похід до стоматолога може бути навіть приємним, тому тепер не переймаюсь майбутнім встановленням імплантів.

Тетяна

Хочу подякувати за роботу лікарям клініки, які професійно і якісно роблять свою роботу, а також за безболісне і комфортне лікування.

Олександра, Львів

Чудова стоматологія, рекомендую усім! Залишилася задоволеною на 10 з 10ти. Лікарі використовують сучасні методи для обезболювання ротової порожнини, тому при лікуванні біль узагалі не було відчутно. Приємні лікарі, професіонали. І найголовніші - відносно низькі ціни як для такого високого рівня обслуговування

Орест Чура, Львів

Я працюю головним технологом у газеті "Високий Замок" і у своїй діяльності часто зустрічаюся з різного роду рекламою. І скажу чесно, не завжди вона викликає у мене довіру. Але клініка пана Драганчука той випадок, коли хочеться порадити її усім. Я завжди не любив відвідувати зубних лікарів, як мабуть більшість із нас. У мене завжди були деякі проблеми при певних процедурах. Але в цій клініці все проходить без проблем, не кажучи вже про відношення до пацієнта. Все на дуже високому рівні. Просто супер. Особиста подяка, як пану Олександру.

Леся Береза

Випадково натрапила в інтернеті на клініку Драганчука, бо мала проблему з запаленням каналів. Відразу з першого візиту зрозуміла, що філософія цієї клініки відрізняється від інших стоматологічних закладів. Атмосфера тут дуже приємна, до кожного клієнта індивідуальний підхід. Особлива вдячність лікарю Михайлу Васильовичу за високий професіоналізм і чуйне відношення. Всім рекомендую лікувати зуби саме тут, а клініці бажаю процітання та багато клієнтів!!!

Юля
Юля

Мені потрібно було видалити зубимудрості на верхній щелепі, щоб у подальшому можна було поставити брекети. Проблема полягала у тому, що їх ще не видно, тобто це складне видалення. Я знайшла цю клініку через інтернет і звернулась до пана Олександра. Зразу кажу, він дуже крутий і талановитий лікар. Під час видалення я не відчула взагалі ніякого болю чи дискомфорту,ще й музику послухала))Так само і після видалення:ні болю,ні набряку,ні температури не було, через 7 днів було знято шви. Все виконано на високому рівні. Щодо самої клініки,стерильність вражає. Персонал дуже привітний,відповість на всі запитання,після маніпуляцій передзвонюють і цікавляться вашим станом,що дуже приємно.Тому всім рекомендую звертатись в клініку Олександра Драганчука!Не пожалієте)

Віктор Шалагінов

Тільки зайшовши в клініку я зрозумів, що саме тут буду лікувати зуби. Обслуговування в клініці на високому рівні. Олександр Іванович фахівець високого рівня, і до кожного (навіть такого, як я) знайде підхід. Дуже вам дякую, дуже! !!

Жила Леся, Львів
Жила Леся, Львів

Я, мати пацієнта Жили Романа, хочу залишити слова подяки стоматологічній клініці Олександра Драганчука, що знаходиться по вул. Г. Тарнавського, 109. Саме тут ми відвідали професіоналів своєї справи, де кваліфіковано консультують, зустрічають та надають належну стоматологічну допомогу. Сину 10 років, саме він звернув увагу на усмішку та привітних працівників, де у подальшому з довірою довірився лікарю-стоматологу. Особлива подяка Олександру Драганчуку, він зумів прищепити любов та увагу до сина, де він із радістю, усмішкою відвідував його нелегкі стоматологічні процедури. Приємно,що є у нас у Львові така стоматологічна клініка, яка надає допомогу пацієнту професійно, безболісно, з усмішкою та душею. Де саме тут гігієна на високому рівні. Щиро дякую Вам!

Залишити відгук