ua ru

Догляд за зубними імплантами

Догляд за зубними протезами ніколи не стане для тебе проблемою, якщо ти встановиш їх в Космічній стоматології Драганчука. Прайс на стоматологічні послуги, лікування та протезування, увага та догляд за кожним пацієнтом - це те, заради чого варто обрати нашу приватну клініку. Отримавши свої нові неземні зубки, ти будеш вводити у звичку наші рекомендації. А, як відомо, нові правила стають буденністю для нашого розуму за 21 день. І місяця не пройде, як ти навчишся доглядати за новими зубами та забудеш, що вони не рідні.

Догляд за незнімними зубними протезами

Кожен зуб природно оточений щільним кільцем з нервовими закінченнями, яке міцно єднає ясну та зуб. Ця зв’язка зупиняє надмірне просування зубної нитки чи зубної палички. Імплант не має кругової зв'язки, тому будь обережний з використанням зубної нитки, щоб не зайти нижче рівня ясен більш ніж на 1-2 мм. Також краще відмовитися від користування електронною зубною щіткою. Догляд за імплантами максимально наближений до догляду за твоїми рідними зубами, але не ризикуй міксувати холодні та гарячі продукти: якщо коронка зубного імпланту виготовлена з кераміки. При нагріванні кераміка розширюється, а при охолодженні звужується, і так може тріснути.

Догляд за знімними зубними протезами

Сприймай цю конструкцію не як аксесуар, а як невіддільну складову твого здоров’я. Щоб звикнути до неї, потрібен певний час, але наші рекомендації дозволять тобі його скоротити. Звикання триває в середньому 30 днів. Спочатку використовувані знімні протези відчуваються як стороннє тіло і можуть викликати дискомфорт. Ти виходиш з клініки мов кіборг, справжній термінатор, і крокуєш у світле майбутнє. Основний секрет якнайшвидшого звикання до протезів - це їх постійне використання.

Чи потрібно знімати знімний протез перед сном?

Перші 2 тижні, щоб звикнути до протезів, не знімай їх на ніч. Надалі роби так, як тобі зручніше: або не знімай протези, або зберігай їх у спеціальному контейнері. Якщо тебе все ж турбують порушення сну, біль, зубний скрегіт, тоді треба порадитися з твоїм стоматологом і спати без них.

Як правильно носити знімні протези

  • Основне наше правило - протези мають бути чистими. Після кожного вживання їжі їх слід виймати з ротової порожнини і ретельно промивати водою з милом.
  • Не роби перерви у носінні протеза понад півтора-два тижні, інакше до тебе повернуться неприємні відчуття, які ти долав, звикаючи до нього. Як правило, якщо протезом не користуватися понад місяць, він стає непридатним і потрібно виготовляти новий.
  • Якщо ти сумніваєшся, що правильно запам’ятав, як доглядати за зубними протезами, тримай під рукою номер телефону свого майстра Йоди - стоматолога нашої клініки.

Як правильно зберігати протези?

Знімні протези повинні постійно перебувати у вологому середовищі: або в роті, або в спеціальному контейнері з розчином, що очищає, або склянці з кип'яченою водою.

Харчування зі штучними зубами

Ось ти поставив протез - пережив операцію з видалення зубів, дочекався гарного нового блискучого протеза, перший раз навчився його встановлювати… В цей момент здається, що зуби ідеальні, і ніщо не здатно вплинути на них і змінити нову привабливу картину. Але просимо піклуватися за новими зубами, мов за своїми рідними. Від міцного чаю, кави та паління знімні зубні протези втрачають свій вигляд, жовтіють, на них з'являється коричневий наліт. При хорошому догляді штучні зуби зберігають свій колір та блиск тривалий час.

Зубні імпланти є досить міцними, і ти можеш їсти все, що смакує, але вони точно не призначені для того, щоб відкорковувати напої.

Щодо перших днів з протезом - дай собі час звикнути:

  1. Не навантажуй щелепу твердою їжею, жуй повільно, розрізаючи їжу на дрібні шматочки.
  2. Вчися давати однакове навантаження на ліві та праві зуби, насолоджуйся і не поспішай.
  3. Небезпеку для протеза становить липка їжа - іриски, жувальна гумка, та тверда - горіхи, сухарі, які можуть пошкодити твої чудові новенькі зуби.

Чим чистити зубні протези

Головний критерій - протез має бути таким же чистим, як першого дня. Чим чистіший протез, тим комфортніше ти відчуваєш його в порожнині рота.

Як ми й казали, оптимальний варіант - це регулярна чистка протезу під проточною водою після прийняття їжі. Обов’язковий мінімум, який буде супроводжувати твоє життя, як і чистка своїх зубів, - чистка протезу перед сном.

Ще зовсім скоро - і знімні протези набудуть штучного розуму й перейдуть в режим самоочищення, але поки на планеті Земля для очищення зубних протезів можна скористатися спеціальними засобами. Також вони допомагають позбутися нальоту і знищують бактерії, що викликають неприємний запах із рота. У склянку з чистою водою міститься протез і опускається таблетка, через певний час він знову в ідеалі.

Зустрічай нове життя з гарною посмішкою. Не соромся розмовляти, сміятися, звикай до нових відчуттів і відкривай смаки страв, Космічна стоматологія Драганчука завжди на зв'язку з тобою в цій подорожі!


Як доглядати за зубними імплантами?

Зубні імпланти є міцними і Ви можете ними їсти все, що Вам смакує, але будьте розумні, вони не призначені для того, щоб відкривати консервні банки та шампанське. Піклуйтесь про них.

Чи можна пити гаряче з імплантами?

Якщо Ви п`єте дуже гарячу каву, то зубний імплант може нагрітися від рідини і довгий час залишатись гарячим. Це може спричинити опік клітин навколо зубного імпланта. Тож, якщо чашка гаряча на дотик - зачекайте нехай охолоне.

Чи можна користуватися зубною ниткою зі встановленими імплантами?

Зубний імплант не має кругової зв'язки, а лише перед імплантне ущільнення, без нервових закінчень. Тому будьте обережні із використанням зубної нитки, щоб не зайти нижче рівня ясен більш ніж на 1-2мм. та відмовтесь від використання електронної зубної щітки.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Олександр
Олександр
Капітан хірург ортопед

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

планета Земля, Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину