ua ru

Імплантація зубів

Трапилась халепа: ти втратив зуб чи він отримав серйозні ушкодження в результаті травми чи захворювання. Ситуація неприємна, але не критична, коли поруч Космічна стоматологія Драганчука. Ми повернемо досконалість твоєї посмішки за допомогою імплантів так філігранно, що ти й не відчуватимеш своєї втрати. І це буде нашим маленьким секретом.

Імплантація зубів у Львові - популярна процедура, адже вона дає можливість зберегти природній вигляд твоєї посмішки та уникнути пошкодження інших зубів, як при інших видах протезування.

Що таке Імплантація зубів

Імплантація - це метод вживлення імплантату (штучного кореня) у верхню або нижню щелепу.Такий штучний корінь виготовляється з спеціального сплаву, що надійно вживлюється в кістку та стає надійною опорою, на яку встановлюється коронка.

Часто наші пацієнти бояться процедури імплантації: комусь вона видається надто складною, комусь болючою. Можемо тебе заспокоїти: процедура проводиться під надійною місцевою анестезією і, в деяких, випадках навіть простіша за встановлення пломби.

Одно - та двоетапна імплантація

Імплантацію заведено поділяти на два основних види:

 • Одноетапна імплантація відбувається за один візит, шляхом встановлення імпланту на місці видаленого зуба. Такий спосіб має свої обмеження: наявність достатнього для імплантації обсягу кістки та відсутність запальних процесів (наприклад, кісти). Коронка виготовляється одночасно з встановлення імпланту;
 • Двоетапна імплантація відбувається в два послідовні етапи: спочатку здійснюється встановлення імпланту та витримується термін його повної остеоінтеграції (2-4 місяці, в залежності від щелепи), після чого встановлюється коронка;

Який з методів кращий? Однозначної відповіді нема. Але для оптимальної остеоінтеграції, двоетапна імплантація підходить краще, адже витриманий термін дозволяє досягти необхідного зчеплення між імплантом та кісткою щелепи.

Переваги зубної імплантації:

Крім очевидних естетичних переваг, імплант кореня зуба дозволить розв’язати й ряд фізіологічних проблем:

 • відновлює функціональність зубів;
 • запобігає атрофії кістки, яка відбувається після видалення зуба;
 • налагоджує правильний процес травлення;
 • дозволяє застосовувати не знімні протези навіть при повній відсутності зубів;
 • і, головне, зубний імплант зберігає живими сусідні здорові зуби, які доводиться обпилювати при встановленні моста.

Ціни на імплантацію зуба у Львові, в Космічній стоматології Драганчука, ти можеш переглянути на нашому сайті. Не робимо з них таємниці та стараємось врахувати максимум додаткових витрат, бо неприємні сюрпризи - не наш профіль.

З чого виготовлений імплант?

Більшість імплантів виготовляється з медичного титану. Він біосумісний, не викликає жодних реакцій та відмінно вростає в кістку щелепи.

Команда Космічної стоматології Драганчука - фанати якості та інноваційних технологій, тому обираємо імпланти кореня зуба з титану та його сплавів, зокрема Roxolid. Цей космічний сплав складається з титану та цирконію й має підвищену міцність (+30%). Це дозволяє використовувати імпланти особливо маленьких розмірів та уникнути додаткового нарощення кістки.

Як довго приживається імплантант?

Залежить від щелепи: остеоінтеграція на верхній щелепі відбувається за 3-4 місяці, на нижній - за 2-3. Отут ти точно здивувався. Так, на різних щелепах різні терміни приживання, бо кістка верхньої та нижньої щелеп відрізняються за своєю структурою.

Ще один процес, що може збільшити тривалість остеоінтеграції - це нарощення кістки, тоді термін зростає до 6-9 місяців.

Як відбувається імплантація?

Щоб розвіяти твої страхи та переживання, розповімо як відбуватиметься процедура:

 • діагностика стану ротової порожнини;
 • підготовка до встановлення імплантату;
 • хірургічна процедура з встановлення імпланту;
 • кріплення абатменту та коронки;

Під час твого першого візиту в Космічну стоматологію Драганчука, ми проведемо повний огляд порожнини рота: стан слизової оболонки, змикання щелеп, наявність та стан зубних протезів. За необхідності замінимо старі пломби, вилікуємо карієс й доведемо до ладу ясна.приводить ясна до ладу. Імплантація зубів протипоказана людям з поганою згортанням крові, наявністю онкологічних захворювань, гепатиту, хвороб ендокринної та кісткової системи. Не рекомендується проводити операцію вагітним. Після цього робиться 3D знімок щелеп, щоб виключити наявність кіст, гранульом, визначити обсяг кістки і метод проведення процедури. 

Особливості імплантів

Основна особливість імплантів - це їх універсальність, вони однаково добре підійдуть тобі якщо потрібно відновити один чи кілька зубів або й цілий зубний ряд. Завдяки космічним технологіям, ми створили для тебе цілий комплекс послуг з імплантації:

імплантація зубів Львів стоматологічна клініка

 • одноетапна імплантація;
 • двоетапна імплантація;
 • одномоментна імплантація у лунку видаленого зуба (експрес імплантація);
 • імплантація з одночасним нарощенням кістки;
 • нарощення кістки у гайморовій пазусі (синусліфтинг);
 • нарощення кістки із забором кісткових блоків;
 • техніки імплантації беззубих щелеп "все на двох", "все на чотирьох", "все на шести" та "все на восьми імплантах";

Вартість послуг

Ціни на імплантацію зубів у Львові залежать від різноманітних факторів: виробника імплантів, виду абатменту та матеріалу, необхідності додаткових процедур (нарощування кістки, синус-ліфтинг тощо).

На консультації ми постараємось враховувати всі можливі нюанси та визначати максимальну ціну, яка в кінцевому результаті дуже часто виходить нижчою. Погодься, круто ж, коли в результаті вдається трішки заощадити?


Ціни на Імплантацію зубів у Львові

Імплант Conect із металокерамічною коронкою 10000 грн.
Імплант Conect із цирконієвою коронкою 20000 грн.
Імплант Tekka із цирконієвою коронкою 30000 грн.
Імплант Straumann із цирконієвою коронкою 40000 грн.

 

Де роблять якісну імплантацію зубів у Львові?

Саме у космічній стоматології Драганчука. Ми пройдемо з тобою весь шлях: від вживлення імпланту до встановлення на нього коронки, щоб вже за кілька місяців ти міг насолоджуватись своєю ідеальною посмішкою.

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Чим особлива імплантація зубів саме у нас?

Команда Космічної стоматології Драганчука - фанати якості та інноваційних технологій, тому обираємо імпланти кореня зуба з титану та його сплавів, зокрема Roxolid. Цей космічний сплав складається з титану та цирконію й має підвищену міцність (+30%). Це дозволяє використовувати імпланти особливо маленьких розмірів та уникнути додаткового нарощування кістки.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

планета Земля, Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину