ua ru

Протезування зубів

Б’ємось об заклад, що ми знаємо, яка перша картинка виринає в твоїй уяві, коли ти чуєш слова «зубний протез»? Так-так, ми про ту скляночку з водичкою у якій плаває вставна щелепа. Але давай залишимо цю історію для фільмів жахів або для історії й поговоримо про сучасне протезування зубів у Львові.

Що таке протезування зубів

На жаль, навіть при найретельнішому догляді, мало кому вдається увійти у зрілість з усіма здоровими зубами. Але не варто впадати у відчай, сучасні технології розвиваються настільки стрімко, що така неприємність, як відсутність зубів, вже давно перестала бути проблемою. І навіть якщо з якоїсь з причин ти повністю втратив зуби, ми в космічній стоматології Драганчука повернемо тобі твою неповторну посмішку.

Протезування зубів - це імплантація спеціальних стоматологічних конструкцій з метою відновлення повноти або заміни всього зубного ряду. Сьогодні існує багато способів протезування, з використання різних матеріалів, тож, які з них підійдуть саме тобі, допоможе визначити наша міжгалактична команда.

Коли необхідне протезування зубів?

Вважаєш, що відсутність одного або навіть декількох зубів, десь глибоко в порожнині рота не становлять ніякої проблеми? Не треба так! Відсутність навіть однієї зубної одиниці - це проблема не лише естетичного характеру, а й медичного, адже відсутність зубів не лише привносить незручності в твоє звичне життя, а й може провокувати низку інших неприємностей. Через неповноту зубного ряду, решта зубів можуть посуватись, провокуючи псування прикусу та ряд інших стоматологічних і не тільки захворювань:

 • Зміщення здорових зубів та формування неправильного прикусу, через адаптацію щелепи до відсутності зубів;
 • Хвороби ЖКТ. Через порушення природного способу подрібнення та пережовування їжі, може виникнути надмірне навантаження на шлунково-кишковий тракт;
 • Психологічний дискомфорт через недосконалість посмішки, особливо, якщо відсутні передні зуби.

Які бувають протези:

Якщо ти шукаєш, де встановити зубні протези у Львові, спочатку варто розібратись, які ж різновиди існують. Не будемо втомлювати тебе теорією та термінологією, а одразу розповімо про інноваційні способи, на яких ми знаємось краще за усіх в нашій галактиці.

Один з найпопулярніших та найсучасніших способів протезування - встановлення цих стоматологічних конструкцій на імпланти. Це дозволяє розподілити такі протези на такі підвиди:

 • Знімні;
 • Умовно-знімні;
 • Незнімні.

Давай поговоримо детальніше про їх плюси та мінуси та ціни на протезування зубів у кожен спосіб.

Знімне протезування зубів у Львові

Знімні протези на імплантах популярний спосіб протезування серед наших пацієнтів при повній відсутності зубів. Й це не дивно, адже цей простий та водночас надійний спосіб, дозволяє міцно зафіксувати протез і водночас легко знімати його для чищення.

Необхідна кількість імплантів для встановлення протезу - лише дві одиниці, на які встановлюються фіксатори. Фіксатори поділяються на кілька різновидів:

 1. Балка.
 2. Кульки.
 3. Кнопки.

Наступний варіант протезування - встановлення стоматологічної конструкції на 4 імпланти. Перевага цього способу в мінімальному тиску протезу ясна, адже він лише злегка їх торкається, а все навантаження передається на імпланти.

Ще один вид протезування - це умовно змінний протез. Він встановлюється на 4-6 імплантах і зняти самостійно ти його не зможеш, однак з цим легко впорається твій стоматолог.

Незнімне протезування зубів

Незнімне протезування на імплантах виконується у випадку, коли після втрати зубів в тебе збереглась достатня кількість кістки. Наш лікар визначить необхідну кількість імплантів для такого протезування, бо для особливо надійної фіксації їх має бути достатня кількість.

Ціни на зубні протези незнімного типу будуть вищими за попередні варіанти, через кількість імплантів й саму конструкцію, однак комфорт від відчуття власних зубів того вартий.

Протезування зубів цирконієм

Ще один з страхів наших пацієнтів - а як виглядатиме мій протез? Його ж напевно буде видно?

Відповідаємо: ні, не буде. Ми в Космічній стоматології Драганчука фанати інноваційних технологій, тож для виготовлення протезів використовуємо позаземний матеріал майбутнього - оксид цирконію. Серед його переваг:

 • Біосумісність;
 • Міцність;
 • Тривала експлуатація;
 • Відмінні естетичні та оптичні властивості;
 • Мала інвазивність при встановленні;
 • Гіпоалергенність.

Протезування зубів керамікою

Кераміка - ще один з популярних матеріалів який застосовується для протезування. І це закономірно, адже він повністю сумісний з ясенною тканиною, не викликає алергії та виглядає дуже природно, завдяки своїм оптичним якостям.

Протезування зубів металокерамікою

Ще один матеріал, що якнайкраще підходить для протезування, це металокераміка. Він поєднав у собі міцність та довговічність металу, з естетикою та природністю кераміки.

Цей матеріал гігієнічний та біосумісний, може використовуватись з різними видами медичних сплавів та славиться своєю тривалою експлуатацією.

Як звикнути до зубних протезів?

Якщо в тебе була повна адентія (тобто ти втратив усі зуби), перші дні протез може викликати відчуття нудоти та надмірного слиновиділення, чужорідності та зміни смакових відчуттів. Щоб якнайшвидше до нього звикнути, дотримуйся нескладних правил:

 • З перших днів відновлюй жувальні функції - більше жодної дієти з пюрешок та йогуртів. Почни з дрібно нарізаних фруктів, наприклад яблук чи груш;
 • Промовляй скоромовки. Ні, ми не жартуємо. Більше говори вголос: читай улюблені книги, спілкуйся з людьми;
 • Щоб впоратись з нудотою глибоко дихай носом, розсмоктуй льодяники, практикую полоскання роту.

Що варто знати перед тим, як записатись на протезування ?

Перед тим як приступити до протезування, тобі потрібно буде обов’язково провести ретельну підготовку: пройти курс лікування - у випадку виявлення проблем з зубами чи яснами, та зробити гігієну ротової порожнини. В окремих випадках тобі може знадобитись ортопедичне лікування.

Ціни на зубні протези у Львові

Вартість протезування зубів у земних клініках, залежить від обраного виду протезу та матеріалів, що застосовуються. Але ми знаємо, що звичайні клініки тебе мало цікавлять, адже ти знаєш, що вартий лише найкращого і шукаєш особливий рівень якості та сервісу.

І ти потрапив за адресою, команда Космічної стоматології Драганчука вітає тебе на борту нашого зорельоту.

Записуйся онлайн на нашу першу зустріч, де ми підберемо та прорахуємо для тебе найкращий спосіб протезування і нехай розпочнеться космічна подорож до твоєї здорової посмішки.


Де роблять якісну імплантацію при відсутності декількох зубів у Львові?

Саме у космічній стоматології Драганчука. Ми легко та просто повернемо тобі кілька втрачених зубів, що виглядатимуть максимально природно, замість незручних протезів, що натирають та випадають.

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Чим особлива імплантація при відсутності декількох зубів саме у нас?

Команда Космічної стоматології Драганчука - фанати якості та інноваційних технологій, тому обираємо імпланти кореня зуба з титану та його сплавів, зокрема Roxolid. Цей космічний сплав складається з титану та цирконію й має підвищену міцність (+30%). Це дозволяє використовувати імпланти особливо маленьких розмірів та уникнути додаткового нарощування кістки.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Олександр Драганчук
Олександр Драганчук
Капітан хірург ортопед
Лілія Шпеник
Лілія Шпеник
Помічник керівника
Софія Козуля
Софія Козуля
Стоматолог-ендодонтист
Аня
Аня
Стоматолог-ортодонт
Юля Дністрянська
Юля Дністрянська
Гігієніст-пародонтолог
Наталія Тілесницька
Наталія Тілесницька
Асистент

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину