ua ru

Лікування коренів зубів

Лікування коренів зубів у Львові під мікроскопом. 3D пломбування кореневих каналів та пломбування біокерамікою

Давай поговоримо про канали. Ні, не про ті, на які всі їздять милуватись у Венецію, а ті що знаходяться в коренях твого зуба і живлять його усім необхідним, завдяки кровоносним судинам. Часто трапляється, що в зубний канал потрапляє інфекція, яка провокує ну дуже кепські наслідки.

Лікування зубних каналів(Ендодонтія) складний процес, що вимагає від лікаря особливої фаховості та досвіду. Але для команди Космічної стоматології Драганчука немає складних задач, ми можемо те, чого не можуть інші.

Що таке зубні канали

Отже, давай повернемось до зубних каналів - це внутрішня частина зуба, що знаходиться в його коренях. В них знаходиться пульпарна тканина, яку ще інколи помилково називають нервом. Це не зовсім правильно, адже пульпа складається не лише з судинно-нервового пучка, але й з кровоносних судин та артерій, сполучної тканини та лімфи. Кореневі зубні канали можуть розміщуватись по всій довжині зуба - від точки входу нерва в пульпарну порожнину (від верхівки кореня).

Ендодонтичне лікування кореневих каналів

Є цілий ряд стоматологічних захворювань та запальних процесів в ротовій порожнині, через які тобі може знадобитись ендодонтичне лікування. Але це не проблема, наші позаземні знання та технології дозволять швидко й безболісно вилікувати зубні канали, зберегти пошкоджений зуб і відновити кісткову тканину навколо нього.

Як відбувається лікування кореневих каналів?

Ми вже казали, якісне лікування зубних каналів - це доволі складний та трудомісткий процес, але з ним з легкістю впорається наша космічна команда. Ця процедура ускладнена відсутністю повноцінного доступу до операційної площини, та ще й зубні канали часто викривлені та дуже вузькі, що унеможливлює візуальний контроль за проведенням процедури.

Але інноваційні технології та застосуванню рентгенологічного контролю під час лікування каналів зуба у Львові фахівцями Космічної стоматології Драганчука, дозволяють робити неможливе.

Показання для чистки зубних каналів

Коли тобі може знадобитись чистка та лікування каналів:

  • пульпіт інфекційного чи травматичного походження;
  • ускладнення карієсу;
  • захворювання періодонту;
  • підготовка до встановлення протезів (за показами лікаря).

Етапи лікування зубних каналів

Як ми будемо лікувати твої кореневі канали? Ми зробимо це в кілька етапів:

звільнити доступ до пульпарної камери;

  • видалити пульпарну тканину зі зубного каналу;
  • здійснити пломбування кореневих каналів;
  • відновити пошкоджену частину зуба.

Методи пломбування кореневих каналів

Історія ендодонтичного лікування пам’ятає цілу купу недосконалих способів пломбування каналів. І чого приховувати правду, й досі є клініки, які їх використовують. Ми ж для тебе обираємо лише найкраще, тому після ретельного дослідження, лікар запропонує тобі один з найдоцільніших :

  • 3D пломбування кореневих каналів гарячою гутаперчею. Найефективніший спосіб заповнити всі відгалуження кореневих каналів настільки щільно, щоб досягнути абсолютної герметизації. А значить жодна інфекція не зможе повторно вразити кореневі канали твого зуба.
  • Пломбування зубних каналів біокерамікою. Крута та інноваційна технологія, що набирає популярності в ендодонтії. Поєднала у собі три якості: біоінертність, біоактивність, біосумісність.

Лікування коренів зубів під мікроскопом

Щоб провести процедуру лікування та пломбування каналів у Львові, ми в космічній стоматології Драганчука використовуємо оптичне збільшення за допомогою мікроскопа Carl Zeisse.

Він дозволяє нам вивести зображення на великий екран та масштабувати його, щоб наша космічна команда могла здійснити всі необхідні маніпуляції особливо скрупульозно. Завдяки такому оптичному контролю кожного етапу лікування, ми можемо оцінити його ефективність та запобігти виникненню ускладнень.

Лікування інфікованих каналів

Якщо ти помітив у себе набряк ясен чи відчуваєш зубний біль, це може свідчити про розвиток запального процесу та можливе інфікування пульпарної тканини. Хвороботворні бактерії, що розмножуються в зубному каналі, поширюють свій негативний вплив не лише тканини порожнини рота, а й можуть в загальному негативно впливати на стан здоров’я. Тому не відтягуй, і у разі виникнення перших симптомів, звертайся до фахівців Космічної стоматології Драганчука для видалення інфікованого вмісту каналів та проведення медикаментозного лікування.

Переліковування проблемних каналів

Інколи трапляються ситуації, коли навіть після лікування та видалення інфікованого вмісту зубного кореня, зуб продовжує боліти. Ми сподіваємось, тобі не довелось с таким стикатись, але пам’ятай це тривожний сигнал, що лікування каналів було проведено неналежним чином: інфіковану пульпу не було видалено до кінця, погано проведено дезінфекцію чи негерметичне пломбування. Такі недоліки в лікуванні призводять до повторного інфікування, виникнення запального процесу з наступною втратою зуба.

Впевнені, ти точно не хочеш таких наслідків для своїх зубів. Не йди на компроміси, довіряй лікування та пломбування каналів зуба у Львові Космічній стоматології Драганчука.


Де проводять якісне лікування коренів зубів у Львові?

Саме у Космічній стоматології Драганчука. Якісне лікування зубних каналів - це доволі складний та трудомісткий процес, але з ним з легкістю впорається наша космічна команда.

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Чим особливе лікування коренів зубів зубів саме у нас?

Щоб провести процедуру лікування та пломбування каналів у Львові, ми в Космічній стоматології Драганчука використовуємо оптичне збільшення за допомогою мікроскопа Carl Zeisse. Він дозволяє нам вивести зображення на великий екран та масштабувати його, щоб наша космічна команда могла здійснити всі необхідні маніпуляції особливо скрупульозно.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Олександр Драганчук
Олександр Драганчук
Капітан хірург ортопед
Лілія Шпеник
Лілія Шпеник
Помічник керівника
Софія Козуля
Софія Козуля
Стоматолог-ендодонтист
Аня
Аня
Стоматолог-ортодонт
Юля Дністрянська
Юля Дністрянська
Гігієніст-пародонтолог
Наталія Тілесницька
Наталія Тілесницька
Асистент

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину