ua ru

Пломбування зубів

Твої зуби, звісно, не поверхня місяця, але й на них часом утворюються темні плями та кратери. І якщо ти помітив такі зміни у своєму роті - час терміново відвідати Космічну стоматологію Драганчука.

Пошкодження зубів ситуація доволі поширена і, незалежно від причин, потребує негайного втручання, щоб уникнути подальшого руйнування чи ускладнень через поширення хвороботворних бактерій углиб зуба. На допомогу прийде добре знайоме багатьом пломбування, яке завдяки джедаям нашої клініки вийшло на новий космічний рівень.

Давай ми розповімо тобі детальніше про цей процес відбувається Космічній стоматології Драганчука та від чого залежать ціни на пломбування зубів.

Коротко про пломбування

Пломбування зубів - процедура доволі земна та стандартна. Зубна порожнина заповнюється пломбувальним матеріалом та здійснюється відновлення анатомічної форми зуба. Завдяки цьому нам вдасться зберегти твій зуб і запобігти поширенню шкідливих бактерій вглиб зубу та далі по ротовій порожнині. Встановлення пломби - це оптимальний спосіб лікування карієсу і фінальний етап лікування пульпіту. Процес пломбування зуба відрізнятиметься в залежності від техніки та призначення пломби.

Види пломб

Колись давним-давно, в земних стоматологіях ставили цементні пломби. Думаємо, цей незабутнє відчуття «піску» після процедури багатьох переслідує досі. На щастя, ці часи минули, і тепер для твоїх зубів нас є крутий фотополімерний матеріал з космічними наночастинками. Він не тільки дуже міцний, а й гарно світиться ночами(це звісно ж жарт). Це просто найінноваційніший пломбувальний матеріал з усіх, що існуюють на ринку.

За тривалістю використання, пломби заведено розділяти на два основні види:

 • Тимчасові. З назви ти, напевно, зрозумів, що такі пломби ставлять на короткий термін для певної мети: ізолювати порожнину в зубі від залишків їжі чи закріпити в ній лікарський препарат. Зазвичай тимчасові пломби застосовуються при кілька етапного лікування стоматологічних захворювань: пульпіту, періодонтиту, запущеного карієсу.
 • Постійні. В Космічній стоматології Драганчука ми застосовуємо дуже крутий пломбувальний матеріал з наночастинками. За міцністю він не поступається найміцнішим метеоритам нашої галактики, тож відмінно витримує значні жувальні навантаження. Ще один особливо важливий момент - відмінні естетичні характеристики, що дозволяє ставити такі пломби не лише в жувальній зоні, а й на передній зубах.

Від чого залежить ціна пломби?

Вартість пломбування зуба в земних клініках залежить від виду пломбувального матеріалу та від ступеня пошкодження зуба.

Часто на кінцеву ціну такого лікування впливають й інші процедури:

 • Необхідність проведення рентгенографії;
 • Знеболення;
 • Інші маніпуляції.

Але не хвилюйся, це все не про Космічну стоматологію Драганчука: ми любимо дарувати нашим пацієнтам лише приємні емоції, тож ціни на наші послуги ти завжди можеш заздалегідь переглянути на сайті.

Пломбування зуба у Львові: з чи без використання знеболення

Страх больових відчуттів лякає тебе більше ніж перспектива поглинання твоїх зубів «чорними» дірами? Камон, ми ж не садисти і обов’язково запропонуємо тобі знеболення, якщо:

 1. Якщо в тебе велике чи глибоке ураження зубної одиниці;
 2. Підвищена чутливість;
 3. Просто не хочеш переживати, що болітиме чи хочеш спробувати нашу космічну комп’ютерну анестезію.

Ціна пломби та пломбування зуба у Львові

Яка середня температура, ой ціна, на пломби по земним стоматологіям, ми тобі не зможемо розповісти, але й ти точно шукаєш не таку клініку, де зроблять дешево, а ту, де зроблять якісно. З наших цін ми не робимо таємниці - ти завжди можеш переглянути їх онлайн на сайті, і записатись на прийом, до речі, теж. А про якість нашої роботи, краще за нас скажуть відгуки наших клієнтів.

Переваги пломбування зубів у Космічній стоматології Драганчука

Якщо тебе досі лякає процедура пломбування зуба, у Львові є одна особлива клініка…Так-так, це ми про себе - Космічну стоматологію Драганчука, адже так важко бути скромними, коли в тебе цілий перелік переваг:

 • Кращі фотополімерні матеріали з наночастиками: пломба ідеально пасуватиме за кольором, формою, міцністю.
 • Використання сучасного дентального мікроскопа, що збільшує у 24 рази та дозволяє проводити лікування з особливою точністю.
 • Комп’ютерна анестезія, щоб ти нарешті перестав боятись стоматологів.
 • А ще улюблений серіал на Netflix чи Youtube, через VR-окуляри, релаксові масажні крісла в зоні очікування та багато-багато іншого.

Надто добре, щоб бути правдою? Космічна стоматологія Драганчука вітає тебе у майбутньому!


Де проводять якісне лікування зубів у Львові?

Саме у Космічній стоматології Драганчука. Багато наших пацієнтів, встигли побувати у двох, а то й в п’яти стоматологічних клініках, але мали лише негативний досвід. З космічною стоматологією Драганчука, страхи можна залишити в минулому, адже наша приватна стоматологія у Львові - це космічний рівень технологій, якості та сервісу!

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Чим особливе лікування зубів саме у нас?

Лікування зубів у Космічній стоматології Драганчука передбачає використання інноваційних фотополімерних матеріалів з наночастинками. Ці матеріали дозволяють проводити лікування зубів малоінвазивно, точно, надійно і довговічно. Пломба ідеально пасує по кольору, формі та міцності.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

ufo

Наші адміністратори дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання щодо послуги

Галерея

certificate

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

планета Земля, Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину