ua ru

Одномоментна імплантація зубів

Давай на чистоту: якою б сучасною не була стоматологічна клініка і які б класні фахівці в ній не працювали, необхідність стоматологічного лікування тебе все одно сильно стресує. А що вже говорити, якщо йдеться про втрату зуба… Ми в космічній стоматології Драганчука як ніхто тебе розуміємо й знаємо як зменшити твій стрес на цілих 55%! Заінтригований? Давай ми детальніше розповімо, як проводиться одноетапна імплантація зубів у Львові в нашій клініці та чому варто довірити її нашим джедаям.

Що таке одноетапна імплантація

Втрата зуба - ситуація не з приємних, а якщо це стається ще й в видимій зоні твоєї посмішки, виправити її хочеться якомога швидше. Твоя фантазія малює сумні перспективи майбутнього протезування, яке напевне розтягнеться в часі на кілька тижнів, а то й місяців.

Погана новина: так, звичайне протезування й класична імплантація вимагають певного часу. Чудова новина: якщо видалення зуба в тебе ще попереду, ми пропонуємо тобі провести одноетапну імплантацію, що дозволить вполовину скоротити кількість хірургічних втручань та на 55% час загоєння.

Одномоментна імплантація - це інноваційний спосіб, у якому вдалось об’єднати дві доволі складні процедури в одну: видалення зуба з одночасним встановленням в кісткову тканину імпланту. Ми в Космічній стоматології Драганчука фанати інновацій, тож взяли на озброєння цей метод, помноживши його на наш досвід та секретні знання наших позаземних помічників й створили ідеальний спосіб реанімації твоєї посмішки.

Переваги методу одноетапної імплантації:

зубна імплантація

1. кореневої - власне сам зубний імплант.

Одномоментна імплантація зубів, у Львові лише набуває популярності. І коли земні клініки лише впроваджують цю послугу, ми в Космічній стоматології Драганчука вже сьогодні готові потішити тебе її перевагами:

 • Низька травматичність процедури;
 • Короткий період реабілітації, завдяки швидкому загоєнню;
 • Не потребує пластики кісткової тканини та дозволяє зберегти природний вигляд м’яких тканин;
 • Мала ймовірність виникнення ускладнень;
 • Швидкий естетичний результат, що не потребує частих візитів до стоматолога.

Основними показаннями до імплантації зубів є:

Покази до такого виду імплантації мають не лише медичний характер: для проведення такої процедури достатньо твого бажання (і відсутності протипоказів, про які ми поговоримо пізніше). Стоматолог порекомендує тобі одноетапну імплантацію в таких випадках:

 • Необхідність термінового відновлення зуба в видимій зоні твоєї посмішки;
 • Тільки що проведене видалення сильно травмованої чи зруйнованої зубної одиниці;
 • Неможливість застосування інших способів протезування.

Чим відрізняється одноетапна імплантація від двоетапної?

імплантація кроки

Імплантація зубів процедура доволі проста, хоч і є хірургічним втручанням. При двоетапній процедурі тобі доведеться відвідати клініку кілька разів:

 • спочатку у твоїй десні ми зробимо отвір, в який помістимо імплант. Час необхідних для приживлення залежить щелепи: на нижній це відбувається за 2-3 місяці, на верхній за 4-5;
 • після того, як імплант приживеться, ми встановимо на нього коронку.

Під час одноетапної імплантації, ми встановимо тобі імплант одразу на місце видаленого зуба, що суттєво прискорить процес загоєння. На імплант встановлюється тимчасова коронка, що дозволить тобі почувати себе впевнено навіть в такий непростий період.

Тебе напевно цікавлять ціни на одноетапну імплантацію. Ти ж пам’ятаєш, що Космічна стоматологія Драганчука - це клініка лише приємних сюрпризів? Так от, одномоментна імплантація комфортна не лише за часом загоєння, а й за ціною. Дізнатись ціни ти можеш на нашому сайті, і, до речі, записатись на прийом теж можна онлайн.

У яких випадках не можна проводити одноетапну імплантацію?

Але, як і у всьому всесвіті, на плеяду найяскравіших зірок знайдеться й пара чорних дір. Тож окрім безлічі переваг такої процедури, ми повинні розповісти тобі й про протипокази:

 1. Запальний процес в місці видалення;
 2. Надміру велика лунка в кістковій тканині, що унеможливлює встановлення імпланта;
 3. Погане згортування крові;
 4. Безумовні протипоказання медичного характеру: остеопороз, цукровий діабет та інші важкі захворювання;
 5. Відносні протипоказання: алкоголізм, нікотинова залежність, бруксизм тощо.

Особливості одноетапної імплантації зубів

Головна особливість одноетапної імплантації - вживлення імпланта відбувається одразу після видалення зуба. Якщо тобі видалили зуб місяць чи тиждень тому - в такий спосіб посмішку відновити не вдасться. Але не впадай у відчай, команда Космічної стоматології Драганчука завжди прийде на допомогу, навіть тоді, коли решта земних клінік будуть безсилими.


Де роблять якісну одномоментну (експрес) імплантацію зубів у Львові?

Саме у космічній стоматології Драганчука. Ми поєднали дві непрості процедури в одну, що дозволило мінімізувати кількість хірургічних втручань та більш ніж вдвічі зменшити час загоєння.

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Чим особлива одномоментна (експрес) імплантація зубів саме у нас?

При якісному видаленні зуба, зубний імплант можна помістити у лунку одразу, чим скоротимо час відсутності зуба у роті (метод експрес імплантації зуба). Завдяки одномоментній імплантації у клініці Драганчука ми скоротимо кількість хірургічних процедур до однієї і час загоєння більш ніж на 55%.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Олександр
Олександр
Капітан хірург ортопед

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

планета Земля, Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину