ua ru

Видалення кісти зуба

Кіста зуба - збережіть Ваш зуб. Видалення кісти зуба без болю у Львові - консультація безкоштовно. Прийди і переконайся.

Тобі стало складно пережовувати тверду їжу, а на яснах з'явилась якась незрозуміла припухлість та почервоніння? Відчуваєш незвичну для тебе слабкість та ще й підіймається температура? Не ігноруй такі симптоми, якнайшвидше записуйся на прийом в Космічну стоматологію Драганчука, адже це може бути кіста зуба.

Що таке кіста і як вона з'являється?

Кіста зуба - то неприємна історія, хоч це й доброякісне новоутворення, що виникає в результаті імунної відповіді організму на інфекцію, яка в нього потрапила. Імунна система реагує на шкідливі клітини, намагаючись якомога швидше їх ліквідувати, що провокує виникнення запального процесу. Як наслідок виникає кіста - капсула, що ізолює хвороботворні клітини та захищає здорові клітини. Це новоутворення складається з мертвих лейкоцитів та зруйнованого в результаті запального процесу епітелію.

А тепер людськими словами: якщо помітив такі симптоми у себе - не зволікай і записуйся на прийом в Космічну стоматологію Драганчука, щоб почати лікування кісти зуба і уникнути ускладнень.

Причини виникнення кісти

Чоми виникає кіста? Причин багато, ми зібрали для тебе список основних із них:

 • Хронічний періодонтит. Дуже часто через запущену форму карієсу, організм вимушений реагувати на інфекцію, адже з каріозних порожнин, бактерії та потрапляють у періодонт з кровоплином.
 • Травма. Формування кісти може відбутись внаслідок загибелі зуба через механічний вплив на нього, наприклад, сильний удар.
 • Неправильне прорізування зуба. Часте ускладнення внаслідок прорізування зубів мудрості, які часто ростуть у неправильному напрямку та травмують щоку або ясна.
 • Погано видалений зуб. Якщо маніпуляція була проведена неякісно, частинки кореня можуть залишатись в яснах та викликати запалення.
 • Внаслідок ускладнення не стоматологічного захворювання (наприклад, гаймориту). Через близькість гайморових пазух до ротової порожнини, запальний процес в них може провокувати виникнення кісти.

Характерні симптоми кістозного процесу

Трапляються випадки, коли кіста дає про себе знати такими симптомами:

 • Больовий синдром при пережовуванні твердої їжі.
 • Утворення свища, через відтік патогенного вмісту кісти.
 • Розвиток флюсу.
 • Підняття температури.

Але, зазвичай, кіста не проявляєсимптомів. І це погана новина, бо виявити її без рентгену буде проблемно. Хороша новина: зайти на плановий огляд в улюблену Космічну стоматологію Драганчука - завжди хороша ідея.

Не рідкість випадки, коли пацієнт звертається з іншою стоматологічною проблемою, наприклад, карієс, і в процесі огляду виявляється розвиток такого патологічного процесу.

Якщо у тебе все ж виявилась якісно і безболісно, проведуть фахівці Космічної стоматології Драганчука. Залежно від складності випадку, ми запропонуємо тобі різноманітні варіанти - від терапевтичного лікування до безболісного видалення, за допомогою найновітніших методик.

Які методи лікування кісти зуба?

Чому тобі варто вчасно звертатись до стоматолога з кістою? Як мінімум з тої причини, що кісту до 1 см, на початкових стадіях, можливо лікувати без операції.

В Космічній стоматології Драганчука ми запропонуємо тобі два способи лікування:

 • Консервативне лікування. Ефективне рішення на початкових стадіях захворювання, коли розмір кісти не перевищує 8 мм. Під час такого лікування зубні канали обробляються антисептичним розчином для видалення гною, з наступним застосуванням медпрепаратів, що знищують патологічне утворення та хвороботворні бактерії. Канали пломбуються, з наступним рентген контролем.
 • Хірургічне лікування кісти зуба, що відбувається в декілька способів: повне видалення зуба з кістою або часткова резекція хворого зуба.

Видалення кісти зуба у Львові зі збереженням ураженого зуба, відбувається у кілька способів шляхом резекції верхівки кореня разом з кістою та ураженою нею частиною зуба. Така операція дозволить зберегти твій зуб від видалення і полягає у відсіченні верхівки кореня з одночасним вилущенням оболонки кісти зуба. Обов`язковою умовою операції є ретроградне пломбування верхівки кореня цементом, який не боїться рідини. Ретроградне пломбування верхівки кореня відбувається під час операції та є обов`язковим для попередження повторної появи кісти зуба.

Ціни на видалення кісти зуба залежать від складності захворювання та обраного способу втручання. Дізнатись докладний прайс на ці послуги, ви можете на нашому сайті.

Лікування чи видалення кісти?

Вирішувати тобі та твоєму стоматологу: наш космічний агент проведе детальний огляд і всі потрібні дослідження та запропонує всі можливі варіанти. Однозначним рішенням є одне: обов’язкове лікування. Кіста зуба - захворювання небезпечне своїми наслідками. Ти ж не хочеш позбутись одного або одразу кількох зубів?

У яких випадках потрібно негайно звертатися в клініку

Негайно звертайся до Космічної стоматології Драганчука, як тільки відчув будь-які незвичні симптоми: біль, припухлість, підняття температури чи збільшення лімфатичних вузлів на шиї. Якщо не лікувати кісту можна отримати купу неприємних наслідків - від втрати зубів до гнійних абсцесів.

Якщо у тебе все ж трапилась така неприємність і тобі необхідне лікування чи видалення кісти зуба, ціна у Львові на ці послуги в Космічній стоматології Драганчука, вказана на нашому сайті. Записуйся на прийом онлайн і давай забудемо про цю кісту як про страшний сон.


Де у Львові можна видалити кісту зуба?

Саме у космічній клініці Драганчука. Залежно від складності випадку, ми пропонуємо тобі різноманітні варіанти - від терапевтичного лікування до безболісного видалення кісти зуба, за допомогою найновітніших методик.

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Скільки коштує видалення кісти зуба у Львові?

Ціни на видалення кісти зуба залежать від складності захворювання та обраного способу втручання. Дізнатись докладний прайс на ці послуги, ви можете на нашому сайті.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

ufo

Наші адміністратори дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання щодо послуги

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Олександр
Олександр
Капітан хірург ортопед

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

планета Земля, Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину