ua ru

Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія у Львові дозволяє вирішити широкий спектр функційних та естетичних задач, що пов’язані зі збереженням зубів пацієнта та імплантацією з подальшим протезуванням. Ми й так живемо в земному світі, сповненому проблем та страждань, а при згадці про хірургію зубів хочеться розчинитися в повітрі або… відлетіти на іншу планету. Так, може, вибрати друге та сміливо вирушити до Космічної стоматології Драганчука?

Що охоплює хірургічна стоматологія?

Нові часи принесли нові зміни. Якщо раніше хірургічна стоматологія асоціювалася виключно з видаленням зубів, то сьогодні основна задача нашого хірурга-стоматолога полягає в максимальному збереженні цілісності зубів, гарного вигляду та функційності обох щелеп. Хто сказав, що буде просто? Для тебе - стовідсотково, а для наших спеціалістів будь-яка надлюдська задача здійсненна!

 Послуги хірургічної стоматології у Львові, такі як

 • видалення зубів, їх коренів;
 • атипове видалення зубів мудрості;
 • резекція (розсічення) верхівки кореня зуба;
 • видалення кісти зуба;
 • видалення кісти гайморової пазухи;

ти можеш отримати в нас. Все, що необхідно - це вийти на контакт будь-яким звичним тобі способом - через телефон, пошту, сайт, соцмережі або месенджери - позаземний розум проаналізує твою проблему, огляне бідолашні зуби та запропонує комплексний підхід. Космічна стоматологія Драганчука - це лікування на межі фантастики.

Зубозберігаючі операції

Основна тенденція сучасної медицини - майстерно врятувати те, що простіше було б видалити. Нема нічого неможливого і для наших стоматологів. Зубозберігаючі операції дають нове життя зубу, який вже перебував на межі життя й смерті. Цей вид операцій поєднує в собі як хірургічні, так і терапевтичні методи лікування. Всі зубозберігаючі операції проводяться в нашій клініці з дотриманням умов особливої стерильності та дезінфекції кваліфікованим хірургом-стоматологом. До таких операцій відносяться:

 1. Резекція верхівки кореня зуба. Сутність цієї операції полягає у видаленні частини кореня, ураженого інфекцією. Після цього врятований зуб повноцінно служить ще довгі роки та надалі може стати опорою під час протезування;
 2. Гемісекція – ампутація кореня зуба. Ніби й нереально, але ж, є зуби які мають два або три корені. У ході операції пошкоджений корінь акуратно випилюють, і зуб стає дво- або однокореневим. Буває, що доводиться видаляти й частину зуба, тоді в коріння, що залишилося, встановлюються штифти, зуб закривається коронкою або мостоподібним протезом;
 3. Видалення кісти зуба - доброякісного новоутворення, що виникає в результаті імунної відповіді організму на інфекцію, яка в нього потрапила. Така операція полягає у відсіченні верхівки кореня з одночасним вилущенням оболонки кісти зуба. Але не переймайся, потім зуб добудують до стану новенького, це залишиться тільки між нами;

Регенерація пошкоджених тканин

Найстрашніше позаду, тепер ти - наш герой. Поки ти бачиш набряк. Необхідно дати час для початку загоєння, відновлення тканин. На тебе чекає особливий догляд за порожниною рота та дотримання низки правил. Користуйся тільки рідкими засобами гігієни з антибактеріальним ефектом. Будь-який механічний вплив на прооперовану ділянку в перші дні може викликати кровотечу або зсув прооперованих тканин. Через кілька днів в тебе залишаться тільки приємні спогади про нашу зустріч.

Тільки уяви свій похід до стоматолога майбутнього:

 • ви скеровуємо тебе в 3D центр на обстеження на найсучаснішому обладнанні;
 • вітаємо, нарешті, у тебе є вдалий знімок з першого разу та ще з стількох ракурсів!;
 • ти отримуєш потужну анестезію, а далі все, мов уві сні;

Хірурги клініки проводять наступні маніпуляції: повне та часткове видалення зубів, в тому числі зубів мудрості, видалення кісти зуба, пластику ясен та інші.

За 2-3 дні ти завітаєш до нас на повторний огляд та рентген, потім пару днів реабілітації. Таким чином, у найстисліші терміни зуб знову повноцінно служить, повністю зберігаючи свою функцію десятки років.

Ціни на хірургічну стоматологію земні, а результат виконання - захмарний. Іноді самі дивуємося, як нам це вдається? Переконайся і ти, ласкаво просимо на борт Космічної стоматології Драганчука!


Де у Львові можна знайти професійну хірургічну стоматологію?

Саме у космічній клініці Драганчука. Ми проводимо всі види стоматологічних хірургічних втручань: видалення кисти зуба та зубів мудрості, синус-ліфтинг та кісткову пластику, інші види стоматологічних операцій.

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Чим особливі послуги хірургічної стоматології саме у нас?

Хірурги клініки проводять наступні маніпуляції: повне та часткове видалення зубів, в тому числі зубів мудрості, видалення кісти зуба, пластику ясен та інші. За 2-3 дні ти завітаєш до нас на повторний огляд, потім пару днів реабілітації. Таким чином, у найстисліші терміни зуб знову повноцінно служить, повністю зберігаючи свою функцію десятки років.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

ufo

Наші адміністратори дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання щодо послуги

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Олександр
Олександр
Капітан хірург ортопед

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

планета Земля, Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину