ua ru

Вирівнювання зубів

Стоматологія визначає зубні брекети як незнімний ортодонтичний апарат, який кріпиться до зовнішньої або внутрішньої поверхні зубів. 

Хочеш вирівняти зуби, але думаєш, що вже «застарий» для того? Камон, вирівняти зуби можна в будь-якому віці. І зробити це потрібно обов’язково, бо рівні зуби це не лише про красиву посмішку, а й про здоров’я. Неправильний прикус деформує м’язи обличчя, через нього стираються та тріскаються твої зуби, він впливає на поставу, провокує головні болі. Поставити брекети у Львові можна в багатьох земних клініках, але чи зможуть вони гарантувати тобі такий результат, як команда Космічної стоматології Драганчука?

Що таке брекет-система

Брекети - це ортодонтична незнімна конструкція, яка фіксується до емалі зуба за допомогою спеціального матеріалу. Один брекет не може виправити положення зуба, повноцінне лікування можливе тільки за допомогою брекет-системи. Вона складається з брекетів, що приклеєні до зубів та з’єднані металічним дротом - дугою. Брекети можуть приклеюватися на зуби з зовнішньої або внутрішньої сторони.

Які проблеми вирішує брекетування

Якщо в тебе неправильний прикус, зуби ростуть нерівно й заважають пережовувати їжу, дотримуватись гігієни та й взагалі негативно впливають на твоє буденне життя - не зволікай з вирішенням цієї проблеми. Ціни на брекети у Львові залежать від обраної клініки та бажаної конструкції. Переглянути актуальний прайс на ідеальну посмішку та записатись на прийом онлайн ти можеш на сайті Космічної стоматології Драганчука,

Показання до встановлення брекетів

Основними показаннями до встановлення брекетів є:

 • неправильний прикус;
 • корекція профілю - розв’язання естетичної проблеми розташування зубів;
 • підготовка до протезування або імплантації;
 • нахил або ротація окремого зуба чи всього зубного ряду;
 • та головне - твоє нестримне бажання покласти край проблемам з посмішкою, що турбували тебе роками. Ну й звісно розвіяти міф, що брекети це клопітно та недоступно;

Види брекет-систем

При виборі системи варто орієнтуватись не лише на ціну, але й на умови життя та роботи: конструкція не має викликати дискомфорту в побуті та спілкуванні з людьми. Звісно, ти звикнеш до брекетів за три дні, але ми хочемо, щоб тобі було максимально комфортно, тому допоможемо з підбором оптимального виду конструкції. Брекет-системи поділяються на різновиди за матеріалом (металеві, керамічні, сапфірові, титанові, комбіновані), та за розташуванням на зубах та по способу фіксації.

Види брекетів залежно від їх конструкції

Брекет-система складається з двох основних деталей: замочків-брекетів, які кріпляться до зубів, та ортодонтичної дуги, що фіксується до замочків. Дуга витягує зуби у потрібному напрямку. У традиційних брекет-системах ортодонтична дуга підв`язується до брекетів за допомогою еластичних або металевих лігатур - цей процес ортодонтія називає лігуванням. Однак, за останні кілька років цей механізм зазнав модернізації.

Сьогодні все більшої популярності набувають самолігуючі або безлігатурні брекети нового покоління, в яких лігатури замінюються фіксуючими елементами, вже включеними в будову самого замочка.

Зізнайся, коли ти дізнавався скільки коштують брекети у Львові багато земних клінік довелось обдзвонити? Нескінченні розмови з байдужими адміністраторами, консультації на яких тебе не чують і пропонують не те, що ти хочеш…Не треба так! Команда Космічної стоматології Драганчука зробить твій шлях до ідеальної здорової посмішки легким та комфортним.

Як відбувається процедура встановлення брекетів

Встановлення брекетів проходить у кілька етапів:

 1. Лікування карієсу та заміна пломб;
 2. Професійна гігієна та лікування ясен;
 3. Видалення зубів мудрості;
 4. Функціональна діагностика;
 5. Поклейка брекет-системи;

Залежно від наявності лігатур брекет-системи можуть бути лігатурними чи самолігуючими. В лігатурних конструкціях дуга проводиться крізь пази та надійно фіксує систему. Щоб регулювати такі ортодонтичні конструкції тобі доведеться щомісяця відвідувати клініку. Самолігуючі системи корегуються раз на два місяці за допомогою двох замків.

Після зняття брекетів на тебе чекає ще один етап: виготовлення постійних ортопедичних конструкцій та фіксація зубів ретейнером та капами. Такі конструкції попередять зміщення зубів після вирівнювання, допоки навколо зубних коренів остаточно не сформуються зв’язки та кісткова тканина.

Що потрібно для встановлення брекетів

Перед встановленням брекетів дуже важливо підготувати твої зуби:

 • поставити пломби;
 • за призначенням ортодонта видалити зуби;
 • зробити чистку зубів, аби приклеїти брекети на чисту емаль;

Поставити брекети у Львові - це складна процедура, кінцевий результат якої залежить від ретельної підготовки, правильності обраної системи та фаховості ортодонта. Ми в Космічній стоматології Драганчука - знаємо ціну твоєї мрії і точно знаємо, як її досягнути завдяки нашим позаземним знанням та технологіям.

Ціни на послуги

Перед тим як поставити тобі брекети для зубів, твій лікар-ортодонт розповість про всі переваги та недоліки брекет-систем, та поможе підібрати оптимальну для твоїх зубів та гаманця. Переглянути ціни на металеві брекети у Львові чи інші стоматологічні послуги ти завжди можеш на нашому сайті, як і записатись на прийом до Космічної стоматології Драганчука через зручну форму онлайн запису.


Де поставити якісні брекети у Львові?

Встановлення брекетів - складна процедура, кінцевий результат якої залежить від ретельної підготовки, правильності обраної системи та фаховості ортодонта. Ми в Космічній стоматології Драганчука - знаємо як ти мрієш про рівні зуби і точно знаємо, як цього досягти завдяки нашим позаземним знанням та технологіям.

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Чим особливе встановлення брекетів для вирівнювання зубів саме у нас?

Ми в Космічній стоматології Драганчука - знаємо ціну твоєї мрії і точно знаємо, як її досягти завдяки нашим позаземним знанням та технологіям.Перед тим як поставити тобі брекети для зубів, твій лікар-ортодонт розповість про всі переваги та недоліки брекет-систем, та допоможе підібрати оптимальну для твоїх зубів та гаманця.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Олександр Драганчук
Олександр Драганчук
Капітан хірург ортопед
Лілія Шпеник
Лілія Шпеник
Помічник керівника
Софія Козуля
Софія Козуля
Стоматолог-ендодонтист
Аня
Аня
Стоматолог-ортодонт
Юля Дністрянська
Юля Дністрянська
Гігієніст-пародонтолог
Наталія Тілесницька
Наталія Тілесницька
Асистент

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину