ua ru

Вініри на зуби у Львові

Мрієш про красиві рівні зуби, однак не готовий кілька років носити брекети чи елайнери? Набридло постійно міняти пломби чи хочеш відновити пошкоджені зуби та повернути собі природну посмішку? В нас є рішення! Давай поставимо тобі вініри, різновид естетичних коронок, що відновлюють колір та форму зуба.

Що таке вініри?

Вініри - це тонкі накладки зуби, що виготовляються із спеціальних біосумісних матеріалів. Вони виготовляються індивідуально для кожного пацієнта, щоб максимально точно відтворити форму та колір зубів. Товщина вініра - від 0,2 до 1 мм, вони цілком непомітні та виглядають максимально природно.

Матеріал, з якого виготовляються вініри, не лише виглядає натурально, але й стійкий до дії фарбуючих продуктів, тобі не доведеться відмовлятись від улюблених чаю, кави, алкогольних напоїв.

Коли потрібні вініри

Тобі підійдуть вініри, якщо ти незадоволений зовнішнім виглядом і станом своїх зубів, і хочеш швидкого результату

 • На поверхні твоїх зубів є тріщини та сколи;
 • В тебе викривлення зубів;
 • Маєш пігментні плями на зубах, що не усуваються чисткою чи відбілюванням;
 • В тебе виразні проміжки(щілини) в зубному ряду;
 • Стертість зубів;

Якщо ти вже вивчав пропозиції та плануєш встановити керамічні вініри, ціни у Львові тобі точно знайомі. А ще ти вже точно знаєш, що вибирати клініку треба не за дешевизною. Бо зуби, то таки не волосся, і з часом не відростають.

Коли не ставлять вініри

Не забувай, що й до встановлення вінірів є свої протипокази. Тому якщо в тебе є одна з таких проблем, ми запропонуємо тобі інші способи отримання ідеальної посмішки:

 • Стирання зубів через бруксизм(скреготання);
 • Неправильний прикус;
 • Надміру тонкі зуби;
 • Ураження зубної емалі, що становить понад 60%;

Види вінірів: їх переваги та недоліки

Ми в Космічній стоматології Драганчука дуже довго підбирали для тебе матеріали виготовлення вінірів, радились з нашими інопланетними консультантами, збирали кращі позаземні знання та технології. Тому можеш бути впевнений - ти отримаєш найкращий результат.

Щоб вдосконалити твою посмішку, ми поставимо тобі керамічні вініри. Їхні плюси:

 • Це надтонкі пластини з кераміки, їх тощина складає - від 0,2 мм й не перевищує 0,5 мм, а це означає, що обточувати зуби потрібно буде мінімально;
 • Керамічні вініри міцні та надійні, прослужать тобі точно не менше 20 років;
 • Кераміка пластична і дуже стійка до фарбуючих продуктів;

Звісно є й трохи недоліків:

 • Зуби таки доведеться обточувати;
 • Форма, колір або розмір можуть виявитися не зовсім такими як ти очікував і тебе це може засмутити. Тільки не у Космічній стоматології! Мы зробимо цифровий дизайн твоєї усмішки і у тебе буде два макети тимчасових вінірів, щоб постійні вініри виглядали ідеально;

Дізнатись докладний прайс на вініри у Львові ти можеш на нашому сайті та й записатись теж можеш онлайн, ми знаємо як ти не любиш телефонних балачок.

Етапи та тривалість процедури

Тебе напевно цікавлять терміни встановлення вінірів. Відповідаємо: від 10 днів, якщо треба «поправити» лише кілька зубів до кількох місяців, якщо будемо вдосконалювати всі зуби. Встановлення керамічних накладок проходить в кілка етапів:

 1. Обточування та шліфування зубів під знеболенням;
 2. Сканування інтраоральним сканером Sirona;
 3. Фіксація вінірів на твої зуби;

Композитні вініри у Львові теж можна відшукати, але камон, навіщо, якщо в Космічній стоматології Драганчука ми готові створити для тебе ідеальну посмішку.

Процедура встановлення вінірів у Львові

Перед встановлення вінірів, обов’язково проведемо тобі санацію ротової порожнини (лікування стоматологічних захворювань) та, за наявності показів, зробимо професійну гігієну.

Лікар спільно з тобою, підбере оптимальні колір та форму, зробить знімок зубів та розпочне підготовчий процес зі шліфування та обточення зубів.

Знаємо, ідея обточувати зуби тобі не подобається, по секрету - вона нікому не подобається. Але це необхідний захід для кращого зчеплення накладки з зубом, тому повністю цього процесу уникнути не вдасться. Однак, завдяки знеболенню та інноваційним матеріалам, ми зробили цей процес максимально безболісним.

Як ставлять вініри

Фінальний етап встановлення вінірів - фіксація накладки безпосередньо на зуб. Цей процес відбувається під ретельним візуальним контролем за допомогою мікроскопа. Вініри ми встановимо на спеціальний клейовий склад, що є гіпоалергенним та абсолютно безпечним для людини.

Тривалість процедури залежить від кількості встановлюваних вінірів.

Якщо ти вирішив встановити вініри на зуби у Львові, ціни та якість виконання процедури встановлення у Космічній стоматології Драганчука, тебе приємно здивують.

Вартість послуг

Встановлення вінірів - досить складна медична процедура, що потребує особливої фаховості від всіх учасників процесу, на усіх етапах проведення. Завдяки нашим позаземним помічникам та їх знанням, ми в Космічній стоматології Драганчука довели проведення цієї процедури до досконалості, а якість та сервіс - до абсолюту.

Давай відверто, в нас не найдешевші ціни на вініри у Львові, але й не найдорожчі. Якщо ти хочеш зекономити на посмішці своєї мрії, то ми можемо запропонувати тобі композитні вініри.


Де поставити якісні вініри у Львові?

Саме у космічній стоматології Драганчука.Ми дуже довго підбирали для тебе матеріали виготовлення вінірів, радились з нашими інопланетними консультантами, збирали кращі позаземні знання та технології. Тому можеш бути впевнений - ти отримаєш найкращий результат.

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Чим особливе встановлення вінірів саме у нас?

Ми в Космічній стоматології Драганчука дуже довго підбирали для тебе матеріали виготовлення вінірів, радились з нашими інопланетними консультантами, збирали кращі позаземні знання та технології. Тому можеш бути впевнений - ти отримаєш найкращий результат.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Олександр
Олександр
Капітан хірург ортопед

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

планета Земля, Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину