ua ru

Комп`ютерна анестезія

Безболісна стоматологія? - Так, разом з комп`ютерною анестезією!

Безболісна стоматологія? - Так, разом з комп`ютерною анестезією!

draganchuk-dental

Дуже часто ми стикаємось з ситуацією, коли пацієнти бояться звертатись по стоматологічну допомогу, оскільки бояться больових відчуттів під час лікування значно більше, ніж неминучих негативних наслідків.

Не треба так! Ми не садисти й давно відійшли вид звичайних способів знеболення. Тепер за допомогою космічної комп’ютерної анестезії всі стоматологічні процедури стають значно приємнішими й зовсім безболісними. Не віриш? Давай ми розповімо детальніше, що таке комп’ютерна анестезія у стоматології і як вона працює.

Що таке комп'ютерна анестезія

Під час звичної процедури знеболення в стоматології анестетик вводиться звичайним шприцом, тому більшість пацієнтів бояться саме уколу. Однак це не зовсім вірно, адже больові відчуття виникають здебільшого через надмірний тиск на тканини під час введення знеболювального препарату.

Під час комп’ютерної анестезії процес контролюється комп’ютером, завдяки чому об’єм анестезії та швидкість її введення обираються таким чином, щоб максимально уникнути больових відчуттів.

Основною перевагою комп’ютерної анестезії в стоматології у порівнянні з класичним способами є те, що для введення знеболювального препарату обирають шлях з найменшим опором, що дозволяє діяти на нервові закінчення, уникаючи неприємних відчуттів у вигляді розпирання тканин ясен або неба.

Як проводиться процедура

Процедура комп’ютерної анестезії буде максимально комфортна для тебе, адже подвійний контроль процесу та сама технологія проведення такого знеболення не викликають болю чи інших неприємних відчуттів.

Апарат для введення знеболення, обладнаний надзвичайно тонкою голкою, яка торкаючись своїм кінчиком до ясен передає інформацію про щільність та опірність тканин до комп’ютерного процесора, який в свою чергу визначає необхідний режим введення знеболення. Голка товщиною в людську волосину обережно вводиться за допомогою комп’ютера в ясна, змінюючи глибину та швидкість введення анестетика.

Апарати, що використовуються

Комп'ютерна анестезія у Львові вже кілька світлових років на озброєнні у фахівців Космічної стоматології Драганчука, адже твій комфорт- це одна з основних наших цінностей.

Апарат, який ми використовуємо для проведення комп’ютерного знеболення Smart Ject від компанії KMG, справжній меч джедая серед такого обладнання:

  • Космічний дизайн приладу (ти не одразу зрозумієш що це штука).
  • 5 режимів та 9 швидкостей введення анестетика.
  • Тонкі голки американського та європейського стандартів

Переваги комп’ютерної анестезії

Комп’ютерна анестезія - це справді революційна космічна технологія, що дозволила сотням наших пацієнтів позбутись страху перед стоматологічними процедурами. І це не дивно, адже в цього способу знеболення величезний перелік переваг:

  • Процедура абсолютно безболісна, завдяки використанню дуже тонкої голки.
  • Знеболення діє точково на нервові закінчення, що дозволяє досягти максимального ефекту з використанням мінімальної кількості анестетика.
  • Не виникає хворобливого розпирання та оніміння ясен навколо, адже знеболюються лише нервові закінчення в місці уколу.
  • Процедура відбувається дуже швидко, анестезія діє практично миттєво.
  • Контроль за допомогою комп’ютера, що виключає можливість лікарської помилки.

Давай будемо лікувати твої зуби ніжно та безболісно!


Де проводять якісну комп'ютерну анестезію зубів у Львові?

Саме у Космічній стоматології Драганчука. Процедура комп’ютерної анестезії буде максимально комфортна для тебе, адже наше інноваційне обладнання, подвійний контроль процесу та сама технологія проведення такого знеболення не викликають болю чи інших неприємних відчуттів.

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Чим особлива комп'ютерна анестезія зубів зубів саме у нас?

Основною перевагою комп’ютерної анестезії в Космічній стоматології Драганчука у порівнянні з класичним способами є те, що для введення знеболювального препарату обирають шлях з найменшим опором, що дозволяє діяти на нервові закінчення, уникаючи неприємних відчуттів у вигляді розпирання тканин ясен або неба.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Олександр Драганчук
Олександр Драганчук
Капітан хірург ортопед
Лілія Шпеник
Лілія Шпеник
Помічник керівника
Софія Козуля
Софія Козуля
Стоматолог-ендодонтист
Аня
Аня
Стоматолог-ортодонт
Юля Дністрянська
Юля Дністрянська
Гігієніст-пародонтолог
Наталія Тілесницька
Наталія Тілесницька
Асистент
Анастасія Глинська
Анастасія Глинська
Асистент
Іра
Іра
Адміністратор

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину