ua ru

Професійна чистка зубів

На сьогоднішній день абсолютно доведено, що визначальним фактором, який впливає на здоров`я зубів являється чистка зубів від нальоту і каменю

Запитання-відповіді

Зізнайся, ти точно злився на батьків, які в дитинстві змушували тебе чистити зуби. Але тепер ти дорослий, самостійний і на собі перевірив, як важливо доглядати за ротовою порожниною, бо всі ці карієси, гінгівіти, пародонтити мало того що небезпечні, а ще й досить дорогі «задоволення».

Але є одне але, буденного, хоч і дуже ретельного догляду, зазвичай буває недостатньо, і саме тоді на допомогу приходить професійна чистка зубів у Львові в Космічній стоматології Драганчука.

Що таке професійна гігієна (чистка) зубів?

Професійна чистка (гігієна) - це стоматологічна процедура, яка проводиться у кілька етапів та допомагає позбутись м’якого нальоту та твердих відкладень на зубах, які неможливо видалити самостійно, навіть при систематичному домашньому догляді. Ця процедура має не лише косметичний ефект, а й глибокий профілактичний вплив на ротову порожнину.

Навіщо потрібна чистка зубів

Як би ретельно ти не чистив зуби, якими б засобами не користувався - повністю позбутись зубного нальоту в домашніх умовах тобі, на жаль, не вдасться. Частинки нальоту залишаються у важкодоступних місцях на емалі, і з часом, в процесі мінералізації вони перетворюються на зубний камінь. Такі тверді відкладення - особливо сприятливе середовище для появи та розмноження шкідливих бактерій, що спричиняють виникнення запальних процесів та різноманітних небезпечних захворювань.

Систематична та своєчасна гігієна зубів у Львові в Космічній стоматології Драганчука, дозволяє уникнути цих проблем. Наші фахівці делікатно та безболісно проведуть професійну чистку зубів та усунуть шкідливі наліт та камінь, щоб запобігти виникненню неприємних захворювань в майбутньому.

Переваги чистки в стоматології

Якщо ти раніше ніколи не робив професійну гігієну, тобі може здатись, що чистка в стоматологічному кабінеті нічим особливо не відрізняється від щоденного догляду. Але це не так, бо професійна чистка має ряд особливостей та переваг:

 1. Наш фахівець має доступ до найвіддаленіших кутків твоєї ротової порожнини, що завдяки його позаземним знанням дозволяє об’єктивно оцінити її стан .
 2. Наліт та зубний камінь утворюються не лише на надясневій поверхні зуба, а глибоко під яснами. Видалити такі відкладення в домашніх умовах тобі не вдасться, а саме в них розвиваються хвороботворні бактерії.
 3. Професійна гігієна ротової порожнини у Львові, в Космічній стоматології Драганчука, проводиться висококваліфікованими спеціалістами, з використанням космічного інструменту та обладнання, що унеможливлює травмування твоїх зубів та ясен.
 4. Гігієну твоєї ротової порожнини ми завершимо поліруванням поверхні зубів, що дозволяє уникнути подальшого формування твердих відкладень.

Як часто потрібна гігієна ротової порожнини

Професійна гігієна - це безпечна процедура, ти можеш її робити, коли захочеш, але ми б рекомендували робити її не рідше ніж раз на пів року.

Якщо ти палиш, часто вживаєш каву та алкогольні напої, маєш проблеми зі шлунково-кишковим трактом чи стоматологічні захворювання - періодичність проведення гігієни тобі варто обговорити з твоїм лікарем.

Якщо тобі встановлено протези, проводити чистку варто не рідше ніж раз 3-4 місяці.

До окремої категорії належать пацієнти хворі на пародонтит, адже вони потребують регулярного та глибокого чищення підясневих кишень.

Професійна гігієна (чистка) зубів складається з кількох етапів

 • Комп'ютерна анестезія у разі підвищеної чутливості зубів.
 • Зняття каменю ультразвуковим девайсом SIRONA (Німеччина) та звуковим наконечником KAVO (Німеччина) з електронним регулюванням потужності.
 • Зняття каменю у важкодоступних місцях пародонтальними кюретами HU-Friedy.
 • Зняття нальоту гігієнічними перлинами KaVo PROPHY pearls SUPRAGINGIVAL CALCIUM CARBONATE в індивідуальних пакуваннях із ароматом на вибір: персик, апельсин, м'ята, чорна смородина та нейтральний смак.
 • Полірування швейцарською пастою Proxyt Ivoclar Vivadent для блиску та природної білизни.
 • Діагностика прихованих захворювань ясен (скрінінг-тест).
 • Покриття зубів фтористим лаком у місцях підвищеної чутливості;
 • Ремінералізуюча терапія;

Ціни на чистку зубів у Львові залежать від клініки, яку ти обереш для проведення гігієни. Але якщо ти шукаєш оптимальне співвідношення ціна- якість в поєднанні з неймовірним сервісом, Космічна стоматологія Драганчука - єдине правильне рішення. А ще ми отримуємо позаземні знання за допомогою телепатії, тільки про це - нікому!

Ультразвукова чистка зубів

Зубний камінь, в залежності від місця утворення, поділяється на над- та підясенний. Найбільшу небезпеку для здоров'я зубів становить другий тип, адже це дуже сприятливе середовище для шкідливих бактерій.

При проведенні професійної гігієни застосувується ультразвуковий скалер, що дозволяе видалити зубний камінь разом з хвороботворними бактеріями з підясенних кишень.

Повітряно-абразивна чистка зубів (Air Flow)

Завдяки піскоструменевому апарату з технологією Air Flow, який використовуючи тиск повітря та води, подає на зубну емаль спеціальний абразивний склад, зуби можна очистити не лише від м’якого нальоту, а й від пігменту. Для видалення нальоту, в Космічній стоматології Драганчука ми використовуємо KaVo prophy pearls supragingival calcium carbonateneutral.

Чистка зубів щіточками та пастами

Фінальний етап професійної гігієни - полірування спеціальними щіточками та пастою, щоб усунути мікротріщини та шорохуватості, що виникли після чистки та видалити залишки нальоту, що могли в них залишитись. Це дозволяє суттєво уповільнити формування нових відкладень.

Полірування зубної емалі гумками

Кінцеве полірування поверхні зубів проводиться із застосуванням різних насадок, зокрема спеціальних гумок, що надає зубам ідеальної гладкості та блиску. Спеціальні гумові насадки відмінно справляться з наданням естетичної довершеності твоїй посмішці.

Якщо тебе зацікавила гігієнічна чистка зубів, ціна у Львові, детальний прайс на цю послугу ти зможеш знайти на нашому сайті. І, звісно, записатись на прийом теж можна онлайн, ми ж Космічна стоматологія.


Ціни на професійну гігієну (чистку) Зубів у Львові

Для одного Джедая 1490 грн.
Для Джедая та принцеси Леї ( ну або двох Джедаїв) 1200 грн.
Відбілювання Beyond Polus Advanced Ultra (обов‘язково перед відбілюванням провести космічну гігієну) 3800 грн.

 

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Юля
Юля
Гігієніст - пародонтолог

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

планета Земля, Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину