ua ru

Лікування ясен

Пародонтит, пародонтоз, рецесія ясен успішне лікування і профілактика, хірургічне лікування та можливість обійтись без операції

Команда Космічної стоматології Драганучка в своїй роботі стикається з різними ситуаціями та стоматологічними викликами, одним з найнеприємніших з яких є парадонтоз. Якщо тобі «пощастило» і ти потрапив в цих 2-5% людей, в яких діагностується це захворювання, ця стаття буде тобі корисною.

Що таке пародонтоз?

Пародонтоз - це ураження кісткової тканини навколо зуба, яке супроводжується її зменшенням, за відсутності ознак запалення. Дехто помилково вважає, що пародонтоз - це ускладнення пародонтиту. Але це не так, спільним для цих захворювань є лише локалізація, а саме пародонт, комплекс тканин, що оточує та утримує зуб.

При пародонтозі відсутні ознаки запалення: ясна зберігають нормальний вигляд та не кровоточать. Найпоширенішим симптомом, що може свідчити про захворювання є оголення коренів зубів, що супроводжується ниттям.

Однак, це не значить ще достатньо прийняти якісь препарати для лікування пародонтозу й захворювання мине.

Пародонтоз - причини:

Окрім незадовільної гігієни ротової порожнини, є цілий перелік факторів, що призводять порушення до кровопостачання до ясен і провокують атрофію. Серед них:

 1. Спадкова схильність;
 2. Захворювання серцево-судинної системи;
 3. Захворювання ендокринної системи (цукровий діабет);
 4. Проблеми з ШКТ;
 5. Неправильний прикус;
 6. Недостатня кількість вітамінів, що надходять із їжею;
 7. Фізична травма зубів та ясен;
 8. Шкідливі звички(паління);

Пародонтоз - симптоми:

Пародонтоз штука підступна, бо має тривалий перебіг і, зазвичай, ніяк себе не проявляє. Тому не пропускай свій регулярний візит до Космічної стоматології Драганчука, особливо, якщо відчуваєш якусь невідому раніше чутливість зубів. Завдяки найновітнішому обладнанню та позаземним знанням, які наша команда отримує телепатичним шляхом, прямо з космосу, ми запропонуємо тобі сучасні методи лікування пародонтозу, яких нема в земних клініках.

Якщо у тебе виникли такі симптоми - негайно звертайся до стоматолога:

 • Неприємне ниття в шийці кореня;
 • Ясна біліють, печуть та сверблять;
 • Корені зуба оголюються(ретракція);
 • Розхитуються різців та молярів;
 • Виникає пародонтальна кишеня, куди потрапляють залишки їжі;

Чому виникає пародонтоз?

Тебе напевно цікавить, чому з’являється пародонтоз. Сьогодні, не можна однозначно назвати головну причину виникнення цієї хвороби. Одним з основних факторів залишається спадковість і, з огляду на характер дистрофічних змін в пародонті, - порушення його кровопостачання. Тож серед додаткових причин пародонтозу можна назвати й гіпертонію, остеопенію та атеросклероз.

Як же лікувати пародонтоз?

Якщо ти регулярно відвідуєш нашу клініку, ми зможемо виявити захворювання на ранній стадії і вчасно передати тебе в надійні руки фахівця-пародонтолога.

І якщо в результаті проведених діагностичних заходів в тебе підтвердиться пародонтоз, лікування у Львові в Космічній стоматології Драганчука - найкращий спосіб позбутись цього неприємного недугу.

Основні методи лікування пародонтозу

Способи та ціни на лікування пародонтозу залежать від стадії захворювання. Тож чим швидше ти звернешся по допомогу, тим більша ймовірність уникнути хірургічного втручання. Серед етапів лікування:

 • Професійна гігієна ротової порожнини для видалення твердих та м’яких відкладень;
 • Санація: лікування карієсу, заміна неякісних пломб та коронок, що можуть провокувати виникнення інфекції;
 • Медикаментозне лікування: призначається індивідуально може включати імуномодуляторів, вітамінів, протизапальних ін’єкцій та антибіотиків;
 • Фізіотерапевтичні процедури;
 • Оперативне втручання: необхідне в запущених стадіях чи коли попередні способи лікування пародонтозу у Львові виявились неефективними;

Фактори ризику появи пародонтозу

Основним й ключовим фактором розвитку хвороб пародонту є наліт та зубний камінь, які на початках викликають запалення ясен - гінгівіт. До факторів ризику також належать:

 • Куріння;
 • Спадковість;
 • Зниження імунітету;
 • Системні захворювання;
 • Авітаміноз;

Наскільки добре пародонтоз піддається лікуванню? Якщо ти будеш уважним до свого організму і регулярно відвідуватимеш стоматолога, то це вже половина успіху. А якщо по допомогу ти звернешся до команди Космічної стоматології Драганчука, то швидко забудеш про цю хворобу як страшний сон.


Де проводять якісне лікування пародонтозу у Львові?

Саме у космічній стоматології Драганчука. Якщо з тобою трапилась така неприємність, наші фахівці допоможуть подолати пародонтоз, розробивши індивідуальний план лікування.

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Чим особливе лікування пародонтозу саме у нас?

Якщо ти регулярно відвідуєш нашу клініку, ми можемо виявити захворювання на ранній стадії і вчасно передати тебе в надійні руки фахівця-пародонтолога. І якщо в результаті проведених діагностичних заходів в тебе підтвердиться пародонтоз, лікування у Львові в Космічній стоматології Драганчука - найкращий спосіб позбутись цього неприємного недугу.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

ufo

Наші адміністратори дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання щодо послуги

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

планета Земля, Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину