ua ru

Відбілювання зубів

Білосніжна посмішка для супергероя. Так-так, це ми про тебе! Чи ти досі думаєш, що це щось доступне лише для зірок голлівудських фільмів? Так було колись, а тепер в Космічній стоматології Драганчука таке обладнання, що аналогів у Львові доведеться добряче пошукати.

Якщо тебе й раніше цікавило відбілювання зубів у Львові, але ти постійно його відкладав, то цей час настав - Космічна стоматологія Драганчука чекає на тебе!

Особливості відбілювання

Існує чимало міфів про відбілювання зубів, зокрема, що шкідлива та дорога процедура. Однак технології не стоять на місці, і сьогодні є великий вибір способів проведення даної процедури, які залежать від стану емалі, віку пацієнта та очікуваного результату.

Для тебе, ми звісно, підібрали найкраще: система Beyond Polus Advanced - це номер один в нашій галактиці з 2016 року.

Рекомендації перед процедурою

Хоч висвітлення зубної емалі й вважається косметичною процедурою, але постався до неї особливо відповідально, щоб не нашкодити своїм зубам. Тримай кілька рекомендацій, щоб цього не сталося:

 • проконсультуйся з нашим спеціалістом замість пошуків домашніх способів відбілювання на просторах інтернету. Тільки стоматолог може провести діагностику ротової порожнини, виявити пошкодження та підготувати зуби до процедури;
 • попередня професійна чистка зубів. Ця процедура просто необхідна для визначення справжнього кольору твоїх зубів. Може тобі насправді непотрібно було відбілення? Крім того, під час гігієни видаляється зубний камінь та наліт, які перешкоджатимуть дії відбілюючого засобу;

Етапи процедури

Система відбілювання Beyond Polus Advanced є найпопулярнішою у галактиці, а може й за її межами, починаючи з 2016 року. Тож недавно, що ми в Космічній стоматології Драганчука, взяли саме її на озброєння, адже для наших пацієнтів ми обираємо лише найкращі позаземні наукові та технічні здобутки.

Отже, всі всі підготовчі етапи пройдені, і точно впевнений, що хочеш відбілити зуби на кілька тонів. Давай розпочнемо:

 • Захисний гель наноситься по краю зубів, засвічується лампою та твердішає. Ясна та слизова захищені від відбілюючих компонентів;
 • Передні зуби покривають гелем Beyond на основі перекису водню;
 • Світло лазерної лампи Beyond Polus запускає реакцію в молекулах гелю. Жовтий пігмент зубу знебарвлюється. Кінцевий результат досягається за 3-4 цикли по 15-20 хвилин;
 • Залишки гелю видаляються з зубів та ясен, і ти можеш насолодитися оновленою посмішкою;

Протипоказання

Проводити відбілювання зубів не можна в таких випадках:

 • вагітність та період лактації;
 • алергія на компоненти відбілюючого гелю (перекис водню);
 • вік до 18 років;
 • підвищена чутливість зубів;
 • рецесії ясен;
 • клиновидні дефекти;
 • ксеростомія - сухість порожнини рота;
 • глибокі білі плями та глибокі тріщини;

Сюди ж можна віднести й паління: ця звичка просто зведе всі зусилля нанівець, та жовтизна швидко повернеться.

Вартість послуги

Сьогодні на відбілювання зубів ціни у Львові різняться в залежності від клініки та використовуваних систем. Не вір занадто дешевим земним пропозиціям. Ми в Космічній стоматології Драганчука дбаємо про баланс і запропонуємо тобі відбілення найкращою системою за найкращою ціною. Ну й звісно космічну якість, сервіс і трохи телепатії від позаземних істот.

Яка тривалість процедури відбілювання?

Перед процедурою не забудь не тільки з’ясувати ціни на відбілювання зубів, але й ознайомитися на нашому сайті з прайсом на всі підготовчі процедури, щоб правильно розрахувати свій бюджет. Тривалість процедури - індивідуальна для кожного, але сплануй відвідати клініку тричі: консультація, гігієна, відбілювання.

Як довго може зберегтись результат після відбілювання?

Ідеальний ефект від процедури в тебе збережеться мінімум на рік, а якщо ставитимешся до своєї посмішки відповідально, то й надовше. З цього чудового дня на тобі лежить відповідальність за те, як ти харчуєшся, які шкідливі звички береш в нове життя, чи дотримуєшся гігієни порожнини рота, як часто відвідуєш стоматологічний кабінет. Ми в Космічній стоматології впевнені, що ти будеш так вражений своєю білосніжною посмішкою, що ретельно доглядатимеш за своїми зубами. Ну а в разі чого - ми підстрахуємо: відбілення завжди можна повторити!


Де зробити професійне відбілювання зубів у Львові?

Саме у космічній стоматології Драганчука.Для тебе, ми підібрали найкраще: система Beyond Polus Advanced - це номер один в нашій галактиці з 2016 року. Тож не дивно, що ми взяли саме її на озброєння, адже для наших пацієнтів ми обираємо лише найкращі позаземні наукові та технічні здобутки.

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Чим особливе професійне відбілювання зубів саме у нас?

Система відбілювання Beyond Polus Advanced є найпопулярнішою у галактиці, а може й за її межами, починаючи з 2016 року. Тож недавно, що ми в Космічній стоматології Драганчука, взяли саме її на озброєння, адже для наших пацієнтів ми обираємо лише найкращі позаземні наукові та технічні здобутки.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Олександр Драганчук
Олександр Драганчук
Капітан хірург ортопед
Лілія Шпеник
Лілія Шпеник
Помічник керівника
Софія Козуля
Софія Козуля
Стоматолог-ендодонтист
Аня
Аня
Стоматолог-ортодонт
Юля Дністрянська
Юля Дністрянська
Гігієніст-пародонтолог
Наталія Тілесницька
Наталія Тілесницька
Асистент

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину