ua ru

Рецесія ясен

Рецесія? Споримо, ти зараз почнеш гуглити, що це за хвороба? А, може, вже чув це слово від стоматолога і випустив з голови, адже, ти занадто молодий для цього? Простими словами - рецесія ясен це не хвороба, а зменшення об’єму ясен. Твоя посмішка змінилася, ти став бачити шийку зуба, а може й, край коронки став виділятися, а колись вона сиділа, як рідна. Будь-хто, помітивши цей нібито косметичний дефект, починає хвилюватися.

Причин цьому явищу небагато:

  1. Травматична: неправильно встановлена коронка чи пломба можуть натирати, і ясна починають атрофуватися в цьому місці. Або рецесія може бути викликана травмою, впливом поганих звичок, неякісно проведеного відбілювання зубів чи навіть агресивної чистки щіткою. На жаль, неправильно підібрані вініри часто призводять до рецесії ясен. Навіть неправильний прикус може поступово викликати рецесію.;
  2. Симптоматична: може бути викликана захворюваннями ясен (пародонтитом);
  3. Фізіологічна: не засмучуйся, друже, але це вік.;

Симптоми рецесій ясен

Навіть на початковій стадії рецесію легко виявити. Прямо зараз підійди до дзеркала й посміхнися так щиро, щоб було видно ясна. Зубний ряд має бути рівномірним, але кілька зубів можуть здатися довшими, а в їх основі з’явиться дефект форми у вигляді краплі чи клину. Але в міру розвитку цього відхилення можуть з’являтися ще й такі симптоми:

  • запалення, почервоніння та набряк ясен;
  • щілини між корінням зубів;
  • чутливість цієї зони - біль на холодне, гаряче, гостре чи кисле;

Чим небезпечна рецесія?

Якщо закрити очі на цю проблему, то надалі буде складно пережовувати навіть м’яку їжу, адже шар емалі на шийці зуба тонше, а отже й чутливість вища. Туди ж з задоволенням попрямують і бактерії - карієс на такій інтимній зоні зуба ніхто не відміняв. Якщо рецесію не лікувати, то чутливість до подразників, карієс, запалення зубних нервів стануть постійними супутниками твого життя, а лінія зубів з оголеним корінням буде робити тебе візуально старшим за свій вік.

Лікування рецесій ясен

Сама по собі рецесія вилікуватися не може, розгадати загадку її виникнення та назначити лікування рецесії ясен може тільки стоматолог. Сучасні методи діагностики у Львові шукай в Космічній стоматології Драганчука. Наше недоступне простим земним істотам обладнання дозволить відновити спад тканини ясна зі швидкістю світла.

Чому відбувається зниження краю ясен

Що б не було причиною опущення ясен - твоє занадто завзяте чищення зубів чи спадковість, щоб привести посмішку до норми, ми можемо виконати маленьку пластичну операцію, пластику ясен, яка здатна змінити їх форму та розмір. Це не наукова фантастика, а звичайна послуга в Космічній стоматології Драганчука. Пристебніть ваші ремені, до завдання приступає найкращий пародонтолог!

Пластика верхніх ясен на різцях

Дуже хочеться сміятися на всі 32, але лякаєшся при погляді на фото своєї “кінської посмішки”? Широка смуга ясен над верхніми різцями створює цей неприємний естетичний ефект, але скоро ти його позбудешся.

Рекомендації до та після пластики

До пластики не пий алкоголь, не перевантажуй шлунок, а краще, легенько перекуси за кілька годин до операції. Відвідай туалет, адже космічна пригода затягнеться на 2-3 години.

Після операції тебе чекає чудова дієта - відмова від алкоголю, паління, відмова від кислої, солоної, гострої, жорсткої та холодної їжі, а також обмеження фізичних навантажень, полоскання спеціальними препаратами, чистка тільки здорових зубів, оминаючи ділянку пластики.

Звучить серйозно, але загоювання займе всього 7-14 днів.

Від чого залежить ціна лікування

Якщо ти знаєш, що тобі необхідна рецесія ясен, лікування у Львові, в нашій сучасній клініці, це чудова можливість виправити недолік, стати нашим улюбленим пацієнтом і забути про те, що догляд за зубами колись був проблемою. Кожен випадок рецесії на планеті Земля індивідуальний, як і ціна лікування. Пародонтолог досліджує товщину, пружність та об'єм тканини, щоб пересадити фрагмент власних ясен в зону, де відбулася рецесія, або використає синтетичні замінники для відновлення гармонії лінії посмішки.

Оскільки це справжнісінька операція, можливі ускладнення, але вони зовсім незначні, й не обов’язково в тебе з’являться:

  • невелика рухливість різців (цю проблему вирішити просто, стоматолог встановить фіксатор);
  • підвищення чутливості зубів та ясен;
  • помірний набряк, який згодом пройде;
  • тупий біль, що знімається знеболювальним;

Щоб уникнути серйозних проблем з яснами, не забувай телефон Космічної стоматології Драганчука +38 097 082 00 00 або тицяй в онлайн запис на сайті - коли ти не заходиш пів року, в нашій галактиці згасає одна зірка!


Де проводять якісне лікування рецесії ясен у Львові?

Саме у космічній стоматології Драганчука. Завдяки сучасним методам діагностики, ми виявимо та усунемо причину виникнення рецесії ясен, та проведемо невелику пластичну операцію для її усунення.

Чому варто обрати саме Космічну стоматологію Драганчука?

Ми пропонуємо тобі усю стоматологію в одній клініці. У нас ти отримаєш кваліфіковану стоматологічну допомогу: лікування і пломбування зубів та кореневих каналів, послуги з протезування, імплантації та стоматологічної хірургії. Космічна стоматологія Драганчука, це досвідчені фахівці, які навчались та стажувались в Берліні, Парижі, Вільнюсі та Будапешті, найсучасніші та найінноваційніші матеріали та обладнання та цілодобова підтримка: 24 години на день/7 днів на тиждень.

Чим особливе лікування рецесії ясен саме у нас?

Що б не було причиною опущення ясен - твоє занадто завзяте чищення зубів чи спадковість, щоб привести посмішку до норми, ми можемо виконати маленьку пластичну операцію, пластику ясен, яка здатна змінити їх форму та розмір. Це не наукова фантастика, а звичайна послуга в Космічній стоматології Драганчука. Тож не зволікай та звертайся до нас просто зараз.

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора

ufo

Наші адміністратори дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання щодо послуги

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Спеціалісти:

Олександр Драганчук
Олександр Драганчук
Капітан хірург ортопед
Лілія Шпеник
Лілія Шпеник
Помічник керівника
Софія Козуля
Софія Козуля
Стоматолог-ендодонтист
Аня
Аня
Стоматолог-ортодонт
Юля Дністрянська
Юля Дністрянська
Гігієніст-пародонтолог
Наталія Тілесницька
Наталія Тілесницька
Асистент

Вартість послуг:

Ціни на усі послуги
Космічна стоматологія NOVA

Україна 79017,
м. Львів вул. Тарнавського 109

Транспорт №15, 24, 37, 43, 44, 46,160

Тролейбус №11,25

Понеділок - Субота

08:30 - 20:30

marker Проїхати до нас
Онлайн запис

Запишись самостійно у нашу космічну стоматологію на зручний тобі день та годину