ua ru

Наш стоматологічний додаток

article

Розвиток високотехнологічного ЛІКУВАННЯ не в останню чергу обумовлений повсюдним проникненням в усі сфери новітніх досягнень у галузі надсучасних технологій.
 У сьогоденному суспільстві важливу роль відіграють високі технології та новітні засоби масової комунікації.
Сучасно - це швидко і надійно. Саме так зберігаються дані про твоє лікування у мобільному додатку нашої клініки. ВСЕ в одному. Користуюсь сама, і тому можу проаналізувати, що це дає для тебе:

1. Зручність у доступі до УСІХ даних по лікуванні.  Достатньо раз залогінитись, і вся інформація про візити, події, фото та лікування зубів - у тебе під рукою.

2. Не потрібно телефонувати чи приходити до клініки, щоб записатись на візит - достатньо зробити це онлайн у додатку, вибравши зручний для себе час і потрібну послугу.
3. Фотозвіт. Лікування зсередини. Після кожного візиту у тебе залишаються фото маніпуляцій, що робили із зубом. В першу чергу це  контроль якості, і впевненість у роботі лікаря.

4. Щоденник лікаря. Усе, що ми робили - розписано. Діагноз  доступний 24/7, як і все інше. Тобто, якщо виникають причини, через які ти відвідуєш іншого лікаря, або минуло  багато часу, ДОДАТОК ПАМ`ЯТАЄ  і допоможе розпізнати,  у який зуб було втручання, коли востаннє робити гігієну, пломба чи імплант якої фірми у тебе)

5. Push повідомлення з нагадуванням про візити. Ти не забудеш)

6. Додаток дає можливість без додаткового пошуку ознайомитись з усіма послугами, які надаються у клініці, з цінами на лікування, лікарями та персоналом - ти знаєш на що очікувати, коли ідеш до нас)

7. Іти у ногу з сучасністю - ми завжди слідкуємо за усіма новинками, щоб лікування і перебування у нас було якісним та приємним.

Сучасні технології це те, з чим ми стикаємось щодня, і спробувавши раз, усі міфи про біль чи страх - зруйнуються. Тобі потрібна швидкість - вона тут. Тобі потрібна якість - лікування без недоліків. Чіткість контролюєш сам у будь-який час. З мобільним додатком Draganchuk dental твоя усмішка у надійних руках.

2017-01-01 14:29:24

переглядів: 7

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора