ua ru

Зубні імпланти нового покоління

article

Сучасні зубні імпланти з конічним з`єднанням абатмента та імпланта

Зубна імплантація стрімко розвивається і це супроводжується появою на ринку нових наукових вдосконалень. До таких належить поява конічного з`єднання абатменту із зубним імплантом, що дозволяє розташовувати імплант нижче рівня кістки. З`єднання імпланта з абатментом є трьох видів:

  1. внутрішнє: контактне і конічне
  2. зовнішнє
  3. монолітне, зубний імплант та абатмент - одне ціле.

Світові дослідження показують, що відсутність щільного контакту між абатментом та імплантом створює умови для росту бактерій в цій ділянці. Мікрорухи між імплантом та абатментом створють ефект насосу для бактерій. Наявність бактерій у цій щілині викликає запалення та рецесію ясен, а згодом втрату кістки та й самого імпланта. 

Конічне з`єднання дозволяє чудово розподілити навантаження від абатмента до імпланта та досягнути щільнішого контакту між ними і тим самим кращої механічної стабільності самого імпланта.

Це дозволяє розташовувати зубний імплант нижче рівня кортикальної кістки, яка, як відомо, має гірше кровопостачання і має більший ризик виникнення запалення у випадку проникнення бактерій. При субкрестальнному розташуванні зубного імпланту ми досягаємо кращого функціонування та природнього відтворення прилеглих ясен. Це і є основна перевага над нерозбірними імплантами. Адже монолітні (нерозбірні) імпланти мінімально відтворюють природній контур тканин.

Отже, конічне з`єднання імпланта з абатментом та його субкрестальне позиціювання надає нам наступні переваги:

  • відсутність мікрорухів
  • рівномірний розподіл навантаження
  • неможливість проникнення бактерій
  • зрощення прилеглих тканин з поверхнею імпланта
  • гарне кровопостачання прилеглих тканин
  • довготривалий естетичний результат

Більшість лідерів на ринку зубної імплантації запропонували свої види зубних імплантів з конічним з`єднанням. До них належить французька компанія Global D та її імпланти Tekka In-Kone.

2017-01-01 14:29:24

переглядів: 6

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора