ua ru

Шість корисних продуктів для здоров’я зубів

article

1)Яблука 
Свіжі яблука корисні для зубів. Вміщені в плоді пектини — бактерицидні, вони сприяють очищенню нальоту на зубах. Крім того, при пережовуванні м’якоті плоду поліпшується кровообіг ясен і зменшується їх кровоточивість.
2)Молочні продукти
У свою чергу, споживання молочних продуктів на регулярній основі також вважається одним з ключових чинників здоров‘я зубної емалі. Широко відомо, що молоко містить кальцій — головний будівельний матеріал кісток і зубів. Але мало хто знає, що такого роду продукти, крім усього іншого, містять кофеїн і гідроксиапатит, відповідно білок і мінерал, що оберігають наші зуби від хвороб і руйнування.
3)Жувальна гумка без цукру
Звичайнісінька жувальна гумка без цукру дуже важлива для здоров’я зубів, оскільки її споживання сприяє виробленню слини — природного природного очищувача зубної емалі. Також багато сортів жуйок містять ксилітол — розчин на основі спирту, який дуже ефективно знищує шкідливі бактерії в порожнині рота.
4)Листові овочі
У процесі їх пережовування на зубах залишаються мікроскопічні залишки таких овочів, які діють подібно ксилітолу— вельми ефективно знищують бактерії. Вони також сприяють кращому засвоєнню кальцію, в результаті чого ви можете підтримувати здоров’я кісток і зубів, споживаючи при цьому навіть меншу кількість молочних продуктів.
5)Вода
Дивно, але це один з найважливіших елементів здоров‘я зубів. Тільки це має бути саме чиста прозора вода — не чай, не кава, ні будь-який інший підфарбований напій. Згідно низки досліджень зневоднення організму приблизно в два рази підвищує ймовірність розвитку захворювань порожнини рота, а також схильність зубів до карієсу.
6)Полуниця
Ці ягоди містять цілий набір мікроелементів, здатних відбілювати зуби, в тому числі й яблучну кислоту. Здавна ця ягода вважалася кращим засобом профілактики зубних хвороб будь-якого роду. Для цих цілей полуниця використовувалася і в західній, і східній медицині, в рівній мірі, що зустрічається досить рідко.

2017-01-01 14:29:24

переглядів: 8

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора